4 polskie zespoły dołączają do składu Summer Dying Loud 2020

Mamy dwie wiadomości.Tradycyjnie, dobrą i jeszcze lepszą.

Pierwsza – do 12. edycji Summer Dying Loud pozostały niespełna 32 tygodnie!
Druga – czas na kolejne ogłoszenie. Tym razem nie ruszamy się poza granice Polski. Do ogłoszonych już zespołów Asphyx, Enslaved, Year of the Cobra i Only Sons dołączą:

Z Warszawy filmowy – Tides From Nebula
Z Krakowa nie do zaszufladkowania – Fleshworld
Z Poznania wku***ony – Deszcz
Z Białegostoku „skandynawski” – The Dead Goats

Dopisujcie się do wydarzenia Summer Dying Loud 2020 i pamiętajcie, widzimy się 10 – 12 września 2020 roku w Aleksandrowie Łódzkim!

Tides From Nebula

Zmiany, zmiany, zmiany. Tak możemy streścić pięć lat, które minęło od ostatniej wizyty Tides From Nebula w Aleksandrowie Łódzkim. Kwartet zmienił się w trio. Gitary ustąpiły miejsca syntezatorowi. Niezmienna pozostała pasja i ich magiczne, „filmowe” kompozycje, w których wciąż umieją przyłożyć, wprowadzić sielankowy nastrój i pobujać się w przestrzeni kosmicznej. W wielowątkową i emocjonalną podróż „From Voodoo to Zen” zabiorą Was na Summer Dying Loud. Zapnijcie pasy!

Fleshworld

Krakowski Fleshworld po sześciu latach wraca z nowym studyjnym albumem i z miejsca ląduje w czołówce najlepszych ubiegłorocznych płyt. Mimo upływu czasu wciąż nie przejmują się konwencją i wciąż mieszają ze sobą najróżniejsze nurty w poszukiwaniu środków wyrazu, które pozwolą stworzyć spójną wizję, pełną niepokoju, nostalgii i buntu wobec otaczającego świata. Będzie nieprzyjemnie i hałaśliwie! Będzie tak jak lubimy najbardziej.

The Dead Goats

Kozły jakie są, każdy widzi. Te są martwe i zdecydowanie należą do czołówki spadkobierców zespołów takich jak Nihilist, Grave czy Entombed. W Aleksandrowie Łódzkim zaprezentują się przed wymagającą publicznością, która dwie ostatnie kapele miała szansę oklaskiwać na żywo. Czy białostoczanie spełnią pokładane w nich oczekiwania? Nie powinno być z tym problemu. Dead Goats grają jakby jutra miało nie być, a przy tym wnoszą powiew świeżości na nieco zatęchłej scenie „szwedzkiego retro”. My nie możemy się już doczekać ich występu na Summer Dying Loud!

Deszcz

Synoptycy przewidują opady, ale tym razem nie jest to powód do płaczu. Na Summer Dying Loud spadnie Deszcz. Strugami szybkich jak strzała i naładowanych wybuchową energią kawałków zaleje cały Aleksandrów Łódzki. To trio skopie Wam tyłki i pokaże jak wygląda prawdziwa złość. Taaaak, tego ostatniego nie można im odmówić. Poznaniacy doskonale wiedzą jak tworzyć intensywną i przesiąkniętą emocjami muzykę. Do zobaczenia pod sceną!