Antimatter wraca do Polski w listopadzie!

Antimatter nie trzeba przedstawiać polskim fanom progressive, darkwave i art rocka. Po raz ostatni Anglicy, opisywani na Wyspach Brytyjskich jako „najsmutniejszy zespół świata,” odwiedzili Polskę w 2019 r., przed pandemią wirusa COVID-19. Teraz Antimatter powraca, aby zagrać trzy koncerty.

Zespół wystąpi:

19.11 w
Poznaniu (2progi)
20.11 w Krakowie (Hype Park)

21.11 w Warszawie (Remont)

Antimatter na trasie po Polsce towarzyszyć będzie polski zespół Retrospective, który podczas koncertów promować będzie nową płytę „Introvert”, która ukaże się w listopadzie.

Bilety na koncerty w Poznaniu i Warszawie dostępne na:

ToBilet.pl: https://tobilet.pl/antimatter.html

ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/antimatter/

oraz jako bilety kolekcjonerskie na IndependentMusicMarket.com

Organizatorami polskich koncertów Antimatter są Independent Music Market oraz Iron Realm Productions.

Na koncertach klasyczny elektryczny show Antimatter wzbogaci setlista składająca się ze starych, jak i nowych utworów. Mick Moss, wokalista i gitarzysta Antimatter, który jest siłą napędową zespołu od ponad 20 lat, podkreśla, że „to w Polsce spotykałem zawsze z najlepszą publikę – czy to grając solo, czy z zespołem. Teraz z ogromną przyjemnością możemy potwierdzić, że po raz pierwszy od trzech lat, wracamy do Polski w listopadzie w pełnym, elektrycznym składzie. W moim archiwum nienagranych i niepublikowanych utworów Antimatter zebrało mi się ponad trzydzieści kawałków – nie włączałem ich do kolejnych płyt. Obiecałem sobie, że teraz dam szansę im wybrzmieć. Mam nadzieję, że spotkamy się w Polsce w listopadzie.”

Facebook Antimatter