Doom metalowy TANKOGRAD już w sobotę w Toruniu

Po świetnym koncercie na początku roku stołeczny Tankograd wraca do Torunia! Ich debiutancka płyta „Totalitarian” zdążyła już wybrzmieć w świadomości słuchaczy i zebrać świetne recenzje, pora więc na drugą szansę do zapoznania się z tym fenomenalnym materiałem na żywo. Towarzyszyć im będzie lokalny MAG oraz SUN NO MORE z Warszawy.

FB EVENT:https://www.facebook.com/events/2229852650661920/
SZCZEGÓŁY:
Data: 14 września 2019, godz. 20:00
Miejsce: Dwa Światy – ul. Ducha Św. 10/12, Toruń
Bilety: 20 PLN – w dniu koncertu na bramce.

TANKOGRAD (doom metal / Warszawa)
https://facebook.com/tankogradband/
https://tankograd.bandcamp.com
Założony w 2015 roku Tankograd to przygnębiające piosenki o wojnie, totalitarnej opresji i zrujnowanych miastach. Jak sami określają swoją muzykę: „Doom metal for kolkhoz children”. W składzie m.in. muzycy Major Kong i Dopelorda. Na koncie mają EP „Mir” oraz debiutancki album „Totalitarian” (Godz Ov War), który zdecydowanie jest jedną z ciekawszych pozycji w tym klimacie, jaka wyszła ostatnio w Polsce. Dla fanów KYPCK, Funeral i Edmunda Fettinga.

MAG (dungeon doom / Toruń)
https://www.facebook.com/magofdoom/
https://magdoom.bandcamp.com/
Nowy projekt, w którym udzielają się m.in. muzycy Diuny. Ciężar, riffy, polskie teksty i czary. Pozycja obowiązkowa dla fanów np. Conana. MAGIA TO POTĘGA!

SUN NO MORE (death, black, doom metal / Warszawa)
https://www.facebook.com/sunnomoreofficial/
https://sunnomore.bandcamp.com/
Od fascynacji doom/death metalem początku lat 90-tych, przez wpływy 2 fali black metalu, aż do współczesnych brzmień. Sun No More to kapela powstała z miłości do muzyki, która święciła triumfy ćwierć wieku temu.