Dwa koncerty Glena Hansarda w Palladium

Po wyprzedaniu w ciągu jednej godziny koncertów w Amsterdamie i Hamburgu Glen Hansard wraca do Europy wraz z zespołem! Artysta zagra w warszawskim Palladium aż dwa koncerty – 13 i 14 maja!

Pierwszy koncert (13 maja) został wyprzedany!

Harmonogram koncertów:
19:00 – wejście
20:00 – Joe Quartz
21:00 – Glen Hansard

Glen Hansard to założyciel grupy The Frames, która w 2015 roku obchodziła swoje 25-lecie. Jest również połową duetu The Swell Season, który kilka lat temu stworzył muzykę do hitowego filmu „Once”, a singiel „Falling Slowly” otrzymał Oscara. Artysta zagrał w filmie główną rolę.

Swój trzeci solowy album („Between Two Shores”) wydał na początku tego roku, a premiera najnowszego krążka przewidziana jest na 2019.

Chociaż artysta niejednokrotnie udowodnił, że do doskonałych występów nie potrzebuje niczego więcej prócz gitary, tym razem Polskę odwiedzi w pełnym, koncertowym składzie.

Sprzedaż biletów na koncert startuje już w najbliższy piątek!

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Data: 2019-05-13 (poniedziałek) i 2019-05-14 (wtorek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9
Godziny: 19:00 – otwarcie drzwi // 20:00 – start koncertu
Ceny biletów: 120 zł – parter miejsca stojące // 140 zł – balkon (miejsca siedzące numerowane)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl, www.ticketclub.pl (bilety kolekcjonerskie), www.palladium.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.