Dwa koncerty X Ambassadors w Polsce

Za niecały rok amerykańska grupa zaprezentuje się w Krakowie oraz w Gdańsku!

Zapraszamy na dwa występy X Ambassadors w naszym kraju! Podczas przyszłorocznej trasy, zespół będzie promować swój nadchodzący album „The Beautiful Liar”. Pierwszą zapowiedź tego wydawnictwa – singiel „My Own Monster”, możecie już odsłuchać na kanale grupy.

X Ambassadors wystąpią 7 marca w krakowskim klubie Studio oraz 9 marca w gdańskim B90. Bilety na koncerty będą dostępne w przedsprzedaży od piątku, 18 czerwca (10:00) na: SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie) oraz SKLEP B90 (tylko Gdańsk).

X AMBASSADORS (USA) indie pop, indie rock:

Po pierwsze, fantastyczne połączenie indie popu i niezależnego rocka. Po drugie, genialny zmysł do chwytliwych melodii. I po trzecie, świetny wokalista, który dodatkowo potrafi przelewać na teksty ciekawe historie. Oto trio X Ambassadors.

Zespół powstał w 2009 roku w miasteczku Ithaca, w stanie Nowy Jork. Przez parę lat był kwartetem, lecz od 2016 roku X Ambassadors tworzą bracia Sam (wokal) i Casey Harrisowie (klawisze) oraz perkusista Adam Levin. Casey od urodzenia jest niewidomy. Kapela świetnie balansuje na granicy subtelnego, wysublimowanego popu i nieco mocniejszego uderzenia. Przełomem w jej karierze był kontrakt z wytwórnią Geffen i wydana w 2015 roku płyta „VHS”, która pokryła się platyną w USA. To z niej pochodzą takie hity kapeli, jak „Jungle”, „Renegades” oraz „Unsteady”. Warto zaznaczyć, że muzycy X Ambassadors często angażują się w akcje charytatywne, działania na rzecz równouprawnienia i ochrony praw człowieka.

Oficjalna strona X Ambassadors

Facebook X Ambassadors

Zagrają:
X AMBASSADORS (USA) indie pop, indie rock

Kiedy: 7 marca (poniedziałek) 2022
Gdzie: Kraków @ Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 109-139 zł – miejsca stojące, 130-160 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions 

Kiedy: 9 marca (środa) 2022
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
Bilety: 120 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: B90

Bilety na koncert dostępne na:
– SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP B90 (tylko Gdańsk)