Film- nowy teledysk Bajzel

Niezależny artysta w związku z nadchodzącą najnowszą płytą „Pararaj”, która ukaże się 19go kwietnia własnym nakładem, nabiera rozpędu i prezentuje po odświeżającej adaptacji „Już nie ma dzikich plaż” oraz ostatnim zaskakującym singlu „Łza” kolejny singiel pt. „FILM”.

Jak wiemy, w muzyce liczy się kontrast. Dlatego dwa sentymentalne poprzednie utwory zostaną przełamane energiczną piosenką „FILM”, do której teledysk ukaże się już niebawem!

Trzeci już singiel to opowieść o czekaniu na ukochaną osobę, o nadziei spotkania, która umiera ostatnia. Jednakże tekst ten napisany jest tak, że każdy może zinterpretować go na swój sposób, do czego autor gorąco zachęca.

Piosenka ma unikatowy wydźwięk, ponieważ grana przez jedną osobę brzmi niczym kilkuosobowy zespół Big Band. Zawarte w niej puzony oraz szalona sekcja rytmiczna nadają oryginalnego charakteru, a genialny, niebanalny tekst wkomponowuje się w utwór głębokim, melodyjnym głosem Bajzla.

Teledysk jest niezwykle zaskakujący, ekspresyjny i ponadczasowy! W pełnej krasie zaprezentuje artyzm twórczy autora, jego wrażliwość i nietuzinkowość na polskim rynku muzycznym.

To będzie bardzo kolokwialnie ujmując: „petarda”.

Specjalnie trzymamy fanów w niepewności, nie ogłaszamy dokładnie co się dzieje i nie puszczamy go jeszcze nikomu, gdyż tą zaskakującą produkcją chcemy zrobić duże zamieszanie 🙂

Na pewno po tych trzech zapowiedziach słuchacze o wysublimowanym guście i estetyce nie przejdą obojętnie.

Albumem „Pararaj” Bajzel chce wkraść się w serca polskich melomanów, dlatego zapraszamy do posłuchania utworu na Spotify, Tidal i innych platformach streamingowych.

Facebook Bajzel