23.08.2007, 09:11
05.11.2007, 10:02
Co prawda, ja również żadko miewam dłuższe kontakty z alkoholikami, ale w rodzinie miałam paru takich. No i kontakt taki miałam z narkomanem, który też już niestety nie żyje. Ta audycja pomaga mi przystanąć wśród biegu czasu i pomyśleć, zastanowić się. Jest ona wspaniała i bardzo dziękuję Krzysztofowi, Rudej i Marcysiowi
Pozdrawiam...
Pozdrawiam...21.04.2009, 15:28
Wielki respekt dla Krzycha, słucham jego audycji i choć nie mam problemów z alkoholem to wiele mądrych rzeczy można się dowiedzieć. Kto wie może i ta wiedza kiedyś się przyda.
27.12.2009, 23:18
Cześć krzysztof! jestem trzezwiejacym alkocholikiem nie pije juz 3 miesiace i jest mi bardzo ciezko ale daje rade mam przy sobie dziewczyne ktora poznalem i mi bardzo pomaga i bardzo jestem jej za to wdzieczny .Naprawde staram sie nie pic i mam nadzieje ze wytrzymam i ze bardzo sam tego chce. jak slucham twojej audycji to czuje sie duzo lepiej i bardzo mi to pomaga jak moja dziewczyna.ciesze sie ze jest chociaz w niedziele ta audycja bo podtrzymuje mnie na duchu wielki dzieki.Robert z Libiąża.