Grand Magus dołącza do Summer Dying Loud 2022

Podczas gdy nieliczni niewierni wieścili koniec ogłoszeń tej edycji Summer Dying Loud, my ofiarujemy Wam… Grand Magus!

Zespół w swojej 20-letniej karierze przeszedł transformację ze znanego z debiutanckiego krążka połączenia stoner i doom metalu poprzez wyostrzenie stylu w kierunku klasycznych heavy metalowych hymnów znanych z kolejnych płyt »Monument« (2003), »Wolf’s Return« (2005) i przełomowej »Iron Will«, która szturmem podbiła serca fanów. Liczne trasy koncertowe w towarzystwie legend z Electric Wizard, Cathedral czy Motorhead wyniosły popularność zespołu na zupełnie inny poziom, a kolejne płyty »Hammer Of The North« (2010), »The Hunt« (2012), »Triumph and Power« (2014) i »Sword Songs« (2016) tylko potwierdziły, wykuty ciężką pracą, status lidera wśród zespołów heavy-doom metalowych.Status ten z pewnością podtrzyma wydana w 2019 płyta »Wolf God« przepełniona wzniosłymi heavy metalowymi pieśniami, z których część trafi do kanonu stylu wykreowanego na przestrzeni lat przez Grand Magus.

Jaramy się strasznie tym ogłoszeniem, bo jest to prawdziwy koncertowy killer. Trio ze Sztokholmu zagra w piątek, 9 września!

Przed nami jeszcze ogłoszenie kilkunastu kapel występujących na „małej” scenie oraz jeszcze jedna niespodzianka na scenie głównej!

Pamiętajcie, tańsza pula biletów dostępna tylko do 12 sierpnia! Tu: ebilet.pl/summerdyingloud

Na chwilę obecną lineup prezentuje się następująco:

8 września Czwartek
Narbo Dacal
Chainsword
Drip Of Lies
JAD
Dom Zły
Gruzja
Truchło Strzygi
DVNE
Asphyx
Napalm Death

9 września Piątek
Skøv
Only Sons
Deszcz
Ragehammer
Fleshworld
Night Demon
Tiamat
Tides From Nebula
Grand Magus

10 września Sobota
Moonstone
KRZTA
WIJ
Motorowl
Witchmaster
Master
Conan
WOLFBRIGADE
Mord’A’Stigmata
WATAIN

Wydarzenie na Facebooku