Into The Abyss #4: Niezbędnik festiwalowy

Już za kilka dni wystartuje czwarta edycja festiwalu Into The Abyss! W związku z tym, organizatorzy przygotowali specjalny niezbędnik festiwalowy, który zapewni wszystkim uczestnikom dostęp do najważniejszych informacji i zagwarantuje wygodny oraz bezpieczny udział w wydarzeniu.

1. Dokładna czasówka festiwalu.
Otwarcie bram w piątek – 18:00 Wymiana biletów na opaski – od 17:00
Otwarcie bram w sobotę – 17:00 Wymiana biletów na opaski – od 17:00

Prosimy o wcześniejsze przyjście na koncert, aby uniknąć kolejek!

2. Skanowanie i opaskowanie.
Po zeskanowaniu ważnego biletu, każdy uczestnik otrzyma opaskę na rękę uprawniającą do przebywania na terenie festiwalu. Prosimy o zwrócenie uwagi na to, aby obsługa założyła Wam opaskę po zeskanowaniu biletu!

3. Szatnia.
W kompleksie „Zaklęte Rewiry” oraz „Pralnia” znajduje się płatna szatnia, umiejscowiona na parterze, za wejściem do obiektu.

4. Kasa biletowa.
Bilety na festiwal będzie można zakupić w kasie przy wejściu przed kompleksem „Zaklęte Rewiry”, w piątek i sobotę od godziny 17:00.

Ceny w dniu koncertu:
– karnet: 250 zł
– bilet jednodniowy: 150 zł.

Dostępność biletów nie jest gwarantowana – do dnia 8 maja 85% biletów zostało sprzedanych. 

5. Odbiór akredytacji.
Media, fotografowie, goście oraz zwycięzcy konkursów mogą odebrać swoje akredytacje i bilety w punkcie odbioru akredytacji obok kasy przed kompleksem „Zaklęte Rewiry”.

6. Parking.
Najbliższy parking znajduje się naprzeciwko „Zaklętych Rewirów” po drugiej stronie ul. Krakowskiej, przy centrum handlowym.

7. Dojazd komunikacją miejską:
Tramwaje:
– przystanek Krakowska (Centrum Handlowe): 3, 5

Autobusy:
– przystanek Krakowska (Centrum Handlowe): 114, 243 (linia nocna)

8. Palarnia.
Na terenie imprezy będzie znajdowała się palarnia na poziomie pierwszym, obok sali The Ritual Stage.

9. Merch.
Stoiska będą znajdowały się w sali The Abyss Stage oraz w sali obok nazwanej Chill Out Zone. Prosimy o zabranie ze sobą gotówki. Oprócz merchu festiwalowego i stoisk kapel, znajdziecie tam dobroci od Behind The Mountain Records, Godz Ov War Productions, Mythrone Promotion oraz Mad Lion Records.

10. Stoiska gastronomiczne.
Na zewnątrz obiektu będą działały stoiska gastronomiczne: Pickup Burger, Gastro Master Truck, Głood Truck, Double Decker Bar. Regulamin obiektu oraz imprezy zabrania wnoszenia jakichkolwiek własnych napoi oraz jedzenia.

11. Osoby niepełnosprawne.
Obiekt nie jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Transport windą będzie możliwy po zgłoszeniu tego obsłudze, tylko pomiędzy parterem a poziomem pierwszym, aż do sali The Abyss Stage. Organizator nie może niestety zagwarantować stałego korzystania z tej windy, gdyż służy ona również do celów produkcyjnych.

12. Osoby poniżej 16 roku życia.
Osoby, które w dniu koncertu nie ukończyły 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie na poniższych zasadach.
– osoby, które w dniu koncertu ukończyły 13 lat, ale nie ukończyły 16 lat muszą przy wejściu przekazać obsłudze koncertu wypełnioną zgodę na udział w koncercie. Wzór zgody:https://www.docdroid.net/Tl06ZJG/zgoda-powyzej-…
– osoby, które w dniu koncertu nie ukończyły 13 lat muszą być pod okiem opiekuna oraz na wejściu przekazać wypełnione oświadczenie. Wzór zgody: https://www.docdroid.net/EBPk7fR/zgoda-do-13-ro…

13. Bezpieczeństwo.
Na teren imprezy nie można wnosić dużych plecaków, prosimy stosować się do zaleceń ochrony. Na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych (za wyjątkiem zakupionych w kompleksie „Zaklęte Rewiry”), środków odurzających lub substancji psychotropowych, paralizatorów, miotaczy gazu, noży, pałek, łańcucha, petard, świec dymnych, laserów, wskaźników laserowych oraz przedmiotów, które mogłyby być wykorzystane jako pociski oraz wszelkich im podobnych, wszelkich opakowań szklanych, metalowych oraz plastikowych oraz wszelkich przedmiotów o ostrym zakończeniu, oraz bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania sprzętu nagrywającego audio i video oraz profesjonalnego sprzętu fotograficznego (dopuszczalne są telefony komórkowe oraz aparaty bez zmiennej optyki), a także wykonywania fotografii, nagrywania dźwięku i filmowania.

Wszystkie szczegóły dotyczące festiwalu dostępne również na INTOTHEABYSS.PL