KEN Mode i Fange wystąpią w Polsce.

Dwie sludge’owe grupy wjadą do wrocławskiego klubu Łącznik już 4 października!

KEN Mode (ich najnowsze wydawnictwo “Null” ukazało się w zeszłym roku) są żywą fabryką hałasu. Już od lat ich wściekle noiserockowy sludge metal roztapia serca metali, punkowców, a także wybrednej publiki cenionego festiwalu Roadburn.

Fange to mroczny, maksymalnie chłodny industrial człapiący w kierunku otchłani i dociążony sludge’owymi riffami, od których cały świat wali się na głowę. Grupa promuje obecnie tegoroczny album “Privation”.

Bilety na koncert czekają na Was w Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie).

KEN MODE

(Kanada) sludge metal, noise rock:

KEN Mode nie grają tak, by kogoś uszczęśliwić. Nie interesuje ich tkwienie w sidłach jednego lub drugiego gatunku, bo w tej muzyce nie chodzi o łatwą klasyfikację. Chodzi o zasztyletowanie słuchacza hałasem – czy to za sprawą hardcore punkowej zajadłości, czy okrutnie zgrzytliwego noise rocka, czy sludge’owych ciężarów brzmiących jak zapis dźwiękowy z najbardziej niepokojących rytuałów, jakie można sobie tylko wyobrazić. Właśnie za sprawą stylistycznej otwartości w dążeniu do celu Kanadyjczycy zdobyli zasłużoną popularność, ale nie oznacza to, że zwalniają czy ugrzeczniają swoje numery. Nawet najnowszy singiel grupy, „I Cannot”, tego dowodzi. Są w nim bezlitosne riffy niszczące obiekty, jest wrzask prosto z trzewi, a nawet rozwrzeszczana, w pełni szalona partia saksofonu. Tutaj nie ma miękkiej gry, tylko samo gęste.

 FACEBOOK

FANGE

(Francja) sludge metal, industrial metal:

Z Fange jest tak, że cały czas trzymają słuchaczowi nóż na gardle. Kiedy rozpływają się w industrialowych szmerach i zgrzytach, zanim gitary uderzą z podwójną siłą, budują niepokój, jakby za chwilę miało dojść do katastrofy. Z kolei gdy już odpalają maksimum ciężaru, uderzając raz po raz najcięższymi i najwolniejszymi sludge’owymi riffami, to ratunku nie ma, pozostaje zniszczenie absolutne. Francuski skład pracował na swój sukces przez dekadę, tułając się po odłamach podziemnej sceny, ale za sprawą tegorocznego “Privation” w końcu doczekali się należytego splendoru. Dajcie im go, wybierając się i na Mystic Festival, i do Wrocławia 4 października. Gwarantujemy, że wyjdziecie z tego przyjemnie poturbowani.

FACEBOOK

Zagrają:
KEN MODE (Kanada) sludge metal, noise rock
+
Fange (Francja) sludge metal, industrial metal


Kiedy:
 4 października (środa) 2023
Gdzie: Wrocław @ Łącznik, ul. Tramwajowa 1-3
Bilety: 79/89 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są już dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)