Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Aborted, Entombed A.D, Baest w Warszawie

23 paź 2019 / 19:00 - 22:30

PLN
aborted

Trasa Hell Over Europe wraca do Europy! Będzie to już trzecia osłona, w której udział wezmą Aborted, Entombed A.D. (co-headline) oraz BAEST! Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 23 października w warszawskim klubie Proxima!

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: https://goo.gl/eEHkA5

ABORTED (Century Media Records/Belgia) – death metal

Potomków doczekali się giganci z Carcass, Napalm Death czy Autopsy. Aborted to ich najbardziej udane dziecko! Zawodowe deathmealowe młócenie na najwyższym światowym poziomie, służy tej, dziś już międzynarodowej, ekipie do wygrowlowywania treści niczym z najlepszych filmowych produkcji spod znaku gore. Jedyną osobą w składzie, pamiętającą początki z 1995 roku, jest wokalista Sven de Caluwé. Oprócz niego kwintet tworzą zaprawieni w bojach zawodnicy, którzy przewinęli się przez większość klubowych scen Europy oraz przez takie kapele jak Atrocity, God Dethroned, System Divide, czy Prostitute Disfigurement. Aborted wiosną 2014 roku wypuścił na rynek kolejne „obrzydliwe” monstrum, album o wdzięcznym tytule „The Necrotic Manifesto”, a ich przedostatni album „Retrogore” (2016) wyrzucił z papci niejednego twardego zawodnika! Ostatni premierowy koncert „Terrorvision” w Poznaniu fani zapamiętają na długo! Tym razem Aborted przyjedzie do Polski razem z Entomed A.D. oraz Baest, aby zasiać spustoszenie w Warszawie!

 https://www.facebook.com/Abortedofficial/

Vesperine Decay” 

ENTOMBED A.D. (Century Media Records/Szwecja) – death metal

Entombed A.D. powstało w 2014 roku po rozłamie w składzie deathmetalowej grupy Entombed. Pod nową nazwą postanowili działać wokalista Lars Göran Petrov, perkusista Olle Dahlstedt, gitarzysta Nico Elgstrand oraz odpowiadający za gitarę basową Victor Brandt – muzycy ostatniego wcielenia Entombed. Kwartet z przyczyn prawnych musiał zmodyfikować nazwę. Formacja Entombed A.D. „zadebiutowała” siedem lat po płycie Entombed „Serpent Saints”, w 2014 roku. Album „Back To The Front” powstał w studiu „Bohus” (ABBA, Europe) pod okiem producenta Roberto Laghi. Okładka została stworzona przez Zbigniewa Bielaka. Styl „nowej” formacji niewiele odbiegał od tego, prezentowanego na „Serpent Saints” przez Entombed co zwróciło uwagę recenzentów. Na początku 2016 roku Szwedzi podali szczegóły drugiej płyty: wydawnictwo zatytułowane „Dead Dawn” trafiło na półki sklepowe 26 lutego 2016 roku, jego produkcją zajęli się Tom Van Heesch i Jacob Hellner ze sztokholmskiego studia Big Island Sound oraz Nico Elgstrand, który odpowiadał za większość nagrań, mastering zaś wykonał Svante Forsback ze studia Chartmakers. Ostatnio Entombed A.D. zapowiedzieli nowy album, który ukaże się 30 sierpnia i to właśnie jego będą promować podczas trasy Hell Over Europe III.

 https://www.facebook.com/EntombedAD/
 https://www.entombedad.com/

„The Winner Has Lost”

BAEST (Century Media Records, Dania) – death metal

Baest to duńska grupa death metalowa, która w 2018 wydała swój debiut „Danse Macabre” nakładem Century Media Records. Zespół zaprezentował się polskim fanom na trasie z Decapitated wiosną tego roku!

 https://www.facebook.com/baestband/
 https://www.baestband.com/

„Crosswhore

 

ZAGRAJĄ:

Aborted

 Entombed A.D.
BAEST

Szczegóły

Data:
23 paź 2019
Czas:
19:00 - 22:30
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1934508586653765/

Organizator

Winiary Bookings
Email:
winiarybooking@gmail.com
Strona internetowa:
https://winiarybookings.pl

Miejsce

Klub Proxima
Żwirki i Wigury 99A
Warszawa, Mazowieckie 02-089 Polska
+ Google Map
Telefon:
22 822 30 03
Strona internetowa:
https://klubproxima.com.pl/