Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Wardruna w Krakowie

04 maja / 19:00 - 22:00

PLN

Wardruna zagra w maju 2020 r. dwa koncerty w Polsce!

Norweska formacja Wardruna cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Dwa koncerty zespołu w naszym kraju w listopadzie są wyprzedane od ponad roku. Nic więc dziwnego, że polska publiczność nie musiała długo czekać na kolejne występy Norwegów. W 2020 r., Wardruna wróci do Polski na dwa koncerty – 3 maja wystąpią w Sali Ziemi w Poznaniu, a 4 maja w ICE Kraków Congress Center.
Jednocześnie, Wardruna donosi o podpisaniu umowy z Sony Music i Columbia Records. Einar Selvik, założyciel i lider Wardruny komentuje: Jest to kamień milowy dla nas i jestem pewien, że ten dodatek do naszego zeszłego zespołu pozwoli nam dalej rozwijać naszą muzykę i zaprowadzić ją wyższy poziom. Wardruna była od zawsze projektem o charakterze DIY do szpiku kości, który powoli i systematycznie się rozwijał. Ciężka praca i wierność założeniom sztuki były kluczowe – to nigdy się nie zmieni. Cieszymy się więc, że mamy teraz profesjonalny zespół, któremu przyświecają podobne ideały. Wardruna wychodzi więc teraz z okresu hibernacji w pisaniu nowej muzyki i ogłasza nowe daty koncertowe na rok 2020, zapowiadając jednocześnie nowy materiał.
Muzyka Wardruny zyskała szerokie uznanie, gdy została wykorzystana w ścieżce dźwiękowej do znanego serialu Vikings. Einar Selvik, założyciel i lider zespołu, był jedną z gwiazd Festiwalu Muzyki Filmowej oraz festiwalu Castle Party – a niemal wszystkie koncerty zespołu w Polsce przez lata były wyprzedane.
Bilety na obydwa koncerty będą dostępne od 11 października, od godziny 11.00 CET w systemie TicketClub Polska.
Ceny biletów wg. kategorii:
III Kategoria – 185 zł
II Kategoria – 235 zł
I Kategoria – 260 zł

 

ZAGRAJĄ:

WARDRUNA

Szczegóły

Data:
04 maja
Czas:
19:00 - 22:00
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2385418068439157/

Organizator

Iron Realm Production
Email:
ironrealmproductions@gmail.com
Strona internetowa:
https://web.facebook.com/IronRealmProductions/

Miejsce

ICE Kraków Congress Center
Marii Konopnickiej 17
Kraków, Małopolskie 30-302 Polska
+ Google Map
Telefon:
12 354 23 00