Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Belzebong, Sunnata, Only Sons, Mun we Wrocławiu

15 Lut / 20:00 - 23:30

PLN
BELZEBONG SUNNATA WROCŁAW

BelzebonG [stoned doom]
Nasz główny towar eksportowy w kategorii doom/stoner. Prezentują swoje miażdżące riffy w oparach zielonego dymu na największych festiwalach świata, wśród najlepszych graczy w tej lidze. Jeśli lubicie gdy jest woooolmo, ciężko i gdy gruz sypie się z głośników, to trafiliście pod właściwy adres. We Wrocławiu będą promować swój ostatni, doskonale przyjęty album „Light the Dankness”. I pamiętajcie: SMOKE OR DIE !

SUNNATA [ritual heavy music]
Jeśli jest w Polsce zespół depczący po piętach ekipie z Belzebong w podbijaniu krajów na zachód od Odry, jest nim właśnie Sunnata. Warszawiacy zyskują coraz większą popularność, a z albumu na album podnoszą poprzeczkę odprawianego przez siebie rytuału. Ich muzyka to kosmiczna podróż, transowe rytmy i doomowy ciężar. To bardzo sprawna i naoliwiona koncertowa maszyna, która nie daje słabych występów.

Only Sons [hard rock / rock’n’roll]
Od niedawna na polskiej scenie, do Wrocławia zawitają po raz pierwszy. Grają klasycznego rocka lat 90-tych lecz mocno odświeżonego i nie trącącego myszką. Chwytliwe riffy, masywne solówki, charakterystyczny wokal i niesamowita przebojowość – to znaki szczególne grupy z Krakowa. Będzie to doskonała odskocznia i złapanie oddechu przed ciężarem prezentowanym przez resztę ekip tego wieczoru.

MuN [doom / stoner]
We Wrocławiu znani chyba wszystkim. Czołówka polskiego stonera, mocno rozchwytywani na najważniejszych krajowych festiwalach. Coś dla fanów psychodelicznych tripów w nieznane, gdzie wciągające, mantryczne rytmy przeplatają się z doom metalowymi motywami wgniatającymi słuchacza w ziemię. Lepszego otwarcia nie będzie.

 

ZAGRAJĄ:

Belzebong,

Sunnata,

Only Sons,

Mun

Szczegóły

Data:
15 Lut
Czas:
20:00 - 23:30
Koszt:
PLN
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1032837623715450/

Organizatorzy

Southern Discomfort
Iron Realm Production