Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ignu, Strange Clouds w Warszawie

05 kw. 2019 / 19:00

Ignu release party

RELEASE PARTY: Premierę drugiej płyty IGNU „Auriga”
+guest: Strange Clouds / Dj Lazy

Auriga” kryje za sobą dualną symbolikę woźnicy znanego z platońskiej filozofii jak i kart tarota. – „To wewnętrzna walka, którą toczymy na co dzień sami ze sobą. Jest to nasz wewnętrzny monolog, nasz własny spór, nasze strachy, ale też nasze nadzieje i pragnienia wchodzące w konflikt z tym co słuszne lub przyjęte za normę” ☯

Bogate instrumentarium, polskie teksty, pustynny pejzaż dźwiękowy, przebojowość, progresywa, rdza, piękno i konwulsje. To tak w skrócie co Was czeka..

Koncerty premierowe odbędą się:

05.04 / Warszawa – Klub Bazar
06.04 / Poznań – Pod Minogą

Ignu [heavy/psychedelic/blues/rock] (PL/Warszawa)
Święty i szaleniec. Budda i menel. Codziennie śpi w innym łóżku. Poszukuje oświecenia i zbawienia. Każdy Ignu rozpozna drugiego Ignu. To uosobienie stylu życia bitników i wszystkich pokoleń z niego czerpiących. Nie unikając najcięższych dźwięków, grają alternatywnego rocka. Ich koncerty to prawdziwa bomba energetyczna! Zaliczyli już występy na najważniejszych festiwalach sceny stoner/psyche: Red Smoke Festival czy Soulstone Gathering. Grali przed Naxatras, Stoned Jesus, Death Hawks, Kairon IRSE, The Myrrors… „Auriga” to wyjście ze strefy komfortu, przekraczanie granic, lot nad świętą górą i spadek w czeluści strachu. Płyta doskonała pod każdym względem. Mordo – musisz tego posłuchać na żywo! KONIECZNIE!

Facebook
Youtube
Bandcamp

PROMO SINGIEL „AURIGA”

special guest

Strange Clouds [strange rock] (Polska/Poznań) Kwaśno i dziwnie. Ze swoją debiutancką EP „Calm Before the Storm” zagrali przeszło 50 koncertów, zjeżdżając całą Polskę wzdłuż i wszerz. W zeszłym roku roku zagrali ze Stoned Jesus, trasę z Cosmic Fall i Andromedą Space Ritual, podpalili małą scenę na Red Smoke Festiwal i przerzucili tonę gruzu na Gruzilla Festiwal, nie raz płonęli w swoim strange-mobilu, po koncercie w Berlinie spali w kościele i jak na prawdziwych cyganów przystało grali na weselu. Na jesień 2019 wydają płytę.

Facebook  
YouTube 
Bandcamp 

 

ZAGRAJĄ

IGNU

STRANGE CLOUDS

Szczegóły

Data:
05 kw. 2019
Czas:
19:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/830241773997023/

Organizator

Deerhunter Booking
Email:
deerhunterbooking@gmail.com?__xts__=
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/pg/deerhunterbooking/

Miejsce

Bazar Klub
Jagiellońska 13
Warszawa, Mazowieckie 03-710 Polska
+ Google Map
Telefon:
512310557
Strona internetowa:
http://www.bazarklub.pl/