Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

KRZTA, MOAFT, Devour Universe w Słupsku

22 sty / 19:00 - 23:30

25PLN
Krzta, MOAFT - koncert Słupsk
PIRANHA MUSIC PREZENTUJE:
Koncert w ramach trasy promującej nowy album olsztyńskiej KRZTY! Tuż po wydaniu „ŻÓŁĆ.NISZCZENIE.ZGLISZCZE” potężne trio wyruszy w Polskę, by zagrać kilkanaście koncertów. Na trasie towarzyszyć im będą fenomenalni goście, którzy dopełnią dzieła zniszczenia. Pełna rozpiska koncertów na dole opisu wydarzenia.
 
PEŁNA TRASA KRZTY:
22.10 – Olsztyn, Sala Pod Amfiteatrem
06.11 – Bydgoszcz, Mózg
17.12 – Poznań, Pod Minogą
18.12 – Wrocław, CRK
21.01 – Gdańsk, Drizzly Grizzly
22.01 – Słupsk, Motor Rock Pub
23.01 – Toruń, NRD
04.02 – Łódź, Wooltura
05.02 – Kraków, Alchemia
25.02 – Warszawa, Hydrozagadka
26.02 – Płock, Rock ’69
Bilety: 25 PLN na GoOut.net

KRZTA (mathcore, sludge, noise / Olsztyn)

 
Sensacyjne i energiczne trio z Olsztyna powstałe w 2015 roku. Ich muzykę można określić jako mathcore, jednak nie stronią od czerpania inspiracji z innych gatunków, szczególnie noise rocka i sludge metalu. Po dwóch latach działalności wydali świetnie przyjęty w metalowym podziemiu album zatytułowany po prostu „Krzta” (Green Lungs Records). W 2021 roku warmińskie trio zasiliło szeregi niezależnego labelu i agencji z Torunia, Piranha Music, w którego barwach wyszedł ich drugi album, zatytułowany „ŻÓŁĆ.NISZCZENIE.ZGLISZCZE”. Nowe dzieło zespołu to ponad 40 minut muzyki, w której KRZTA sięga po sprawdzone na debiucie elementy, wprowadzając w nie jednak zupełnie nową jakość i brzmienie. Burząca ściany sekcja rytmiczna, połamane rytmy, potężne riffy i oczywiście agresywnie wykrzyczane teksty w języku polskim.
 

MOAFT (alternatywa regresywna / Morąg)

https://www.facebook.com/moaft
https://moaft.bandcamp.com/
Swoją muzykę określają jako „alternatywa regresywna” i do dziś zastanawiam się co to właściwie znaczy. Niemniej jednak taki zabieg jest sprytnym wybrnięciem od szufladkowania ich do konkretnego gatunku. No bo jak właściwie opisać ich muzykę? Jest odrobine sladżowego brudu, zdarzają się wycieczki w post-rockowe rejony (chociaż od tej etykietki raczej się odcinają), jest tzw. moc i ciężar, czasami wleci jakiś folkowy motyw albo nietypowy dla gatunku instrument. No alternatywa regresywna jak nic! Na koncie mają jedną EPkę, splita i jeden album długogrający wydane przez własny label Green Lungs Records. Oprócz tego koncerty z m.in. Gojira i Unsane.
 

DEVOUR UNIVERSE (metal, psychodelia / Słupsk)

https://www.facebook.com/DevourUniverse
https://devouruniverse.bandcamp.com/
Psychodeliczny duet z Polski północnej, który określa się jako istniejący od zawsze eksperyment. Devour Universe penetrują rytm i naruszają przestrzeń muzyczną oferując nowe i niespotykane brzmienia.

ZAGRAJĄ:

KRZTA,

MOAFT,

Devour Universe

Szczegóły

Data:
22 sty
Czas:
19:00 - 23:30
Koszt:
25PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/269399058428415/

Organizator

Piranha Music
Telefon:
791 270 358
Email:
piranha.tourbooking@gmail.com
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/piranhamusicpl/

Miejsce

Motor Rock Pub
Anny Łajming 3
Słupsk, Pomorskie 76-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
504 101 024
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/motorrockpub/