
- To event minęło.
Las Trumien, Fiasko, Grief Circle w Warszawie
01 gru 2024 / 18:00 - 23:30
60PLN – 70PLN
Disco Hospital Booking we współpracy z Happy Dying Productions zapraszają na koncert zespołu Las Trumien w mocnym towarzystwie Fiasko ( specjalny set z wykonaniem premierowej płyty w całości!!).
Las Trumien
(sludge, doom, chore opowieści)
Ekipa, która jako jeden z nielicznych składów na polskiej scenie udanie przedstawia własną wizję muzycznego brudu i patologii zwaną potocznie sludge. Niczym nieustraszeni bohaterowie slasherów zapuszczają się rejony, które budzą strach. Opowieści o seryjnych mordercach podane w formie mocnej, odpowiednio syfiastej brzmieniowo muzyki gitarowej to rzecz, która ruszy to tańca pod sceną każdego. Tym bardziej, że najnowszy album zespołu „Budowniczowie grozy” zdradza chwilami ciągoty w stronę punkowej motoryki.
Las Trumien będzie na tym koncercie promował wspomniany już nowy album, ale z pewnością nie zabraknie też starszych numerów.
Fiasko
(sludge, post metal, doom)
Na początek ważna informacja, podczas koncertu zespół po raz pierwszy zagra w całości nowy album „AMOK…”, która będzie miała premierę 15-go listopada. Warszawiacy od lat balansują między gatunkami udanie nawiązując do różnych nisz. W ich twórczości usłyszecie post-metal, sludge, a czasami nawet doom. Lirycznie nie jest wesoło, Fiasko wypuszcza na światło dzienne historie trzymane w cieniu ludzkiego umysłu i brudne opowieści o życiu.
Mocna rzecz.
Grief Circle
(post metal, doom, sludge)
Autorzy jednej z ciekawszych płyt na polskiej scenie stoner/doom w ostatnich latach, ich muzyka śmiało eksploruje mroczne zakątki ciężkiego grania unikając prostych porównań.