Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Nocny Kochanek, Zacier w Warszawie

18 Wrz / 19:00 - 23:00

PLN
Nocny Kochanek, Zacier - Koncert Warszawa

Jeźdźcy PostApokalipsy: Nocny Kochanek i Zacier otworzą sezon koncertowy w Progresji!

Bilety dostępne w bileteriach: GoOut, Biletomat.pl – bilety online , ebilet.pl EventimPolska oraz przez stronę progresja.com

Progresja zaprasza na nową plenerową scenę letnią. Wiemy, że tęsknicie za koncertami tak samo jak my. Wiemy również, że koncerty w zamkniętych pomieszczeniach to ryzyko dla zdrowia, dlatego też znaleźliśmy idealne rozwiązanie na powietrzu w pobliżu klubu.
Letnią strefę koncertową budujemy na pobliskim terenie należącym do Polskiego Holdingu Obronnego. Wejście znajduje od strony parkingu, na którym w zeszłym roku organizowana była scena festiwalowa goszcząca takie imprezy jak: Prog in Park czy zaplanowane na ten rok: Metalmania, Amon Amarth.
Nowa scena usytuowana jest wśród większej ilości zieleni i stanowi doskonałą odskocznię od miejskiego ruchu, zgiełku i betonu. Chcemy, żeby nasze koncerty były przede wszystkim przyjazne i bezpieczne.
Zachowujemy wszelkie środki ostrożności, w tym najważniejszy, czyli dystans społeczny. Nie chcemy tłoczyć Was na małej przestrzeni, gdzie ktoś może poczuć się niekomfortowo. Przewidzieliśmy 5m2 powierzchni na osobę. Do tego dochodzi przestrzeń, na której stanie scena, strefa gastronomiczna i chillout.
Prosimy jednocześnie naszych gości o zachowanie wszystkich rekomendacji sanitarnych ogłaszanych przez Rząd takich jak: korzystanie z dostępnych na terenie żeli dezynfekujących, noszenie maseczek w miejscach gdzie nie zachowany jest dystans społeczny (m.in. w kolejce do baru).
 

ZAGRAJĄ

NOCNY KOCHANEK

ZACIER

Szczegóły

Data:
18 Wrz
Czas:
19:00 - 23:00
Koszt:
PLN
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/214995346604513/

Organizator

Progresja
Email:
https://progresja.com/contact/
Strona internetowa:
https://progresja.com/

Miejsce

Progresja
Fort Wola 22
Warszawa, Mazowieckie 01-258 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://progresja.com/