Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sautrus, Moaft, Wielki Mrok w Warszawie

23 kw. / 19:00 - 23:30

30PLN
Sautrus, MOAFT - koncert, Warszawa

Ogólne szaleństwo, zło i zniszczenie nie śpią, ale my też nie śpimy. Dlatego niesiemy kilka ton gitarowego wpierdolu i psychodelicznej podróży na ukojenie tych zszarganych nerwów, zaś te uśpione polejemy benzyną i kurwa podpalimy. Wpadajcie.

 

SAUTRUS

 
Sautrus wykonuje rock and rolla, a celem ich występów na żywo jest wprowadzenie transowego nastroju, tripa i barwnej podróży, co starają się uzyskać dzięki nieszablonowemu podejściu do utworów, czerpania z wielu gatunków muzycznych i ekspresji scenicznej. Sautrus tworzy już od ponad dekady mając na koncie trzy albumy studyjne, dwie epki, wiele festiwali oraz kilka tras koncertowych, które obejmowały zarówno nasze rodzime podwórko, jak i kraje europejskie.
 

MOAFT

 
MOAFT to muzyczny twór który powstał na fundamentach doświadczeń i fascynacji trzech jednostek, którym służy przebywanie w tym samym miejscu i czasie. Efektem tegoż, są długie i intensywne werbalne poszukiwania sensu we wszechświecie, jak również niewerbalne zmaganie się z własnymi słabościami.
Sens istnienia MOAFT, to stawianie sobie różnych, z pozoru prostych celów, których osiąganie prowadzi do zaspokajania bestii o niedźwiedzich cechach.
 

WIELKI MROK

 
Grafika: Paweł Czapiewski

Szczegóły

Data:
23 kw.
Czas:
19:00 - 23:30
Koszt:
30PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1001760020719009/

Organizator

I Did It: One Man Booking Agency
Email:
whodidthebooking@gmail.com?__xts__=
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ididthebooking/

Miejsce

Klyb Hydrozagadka
11 Listopada 22
Warszawa, Mazowieckie 03-436 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.hydrozagadka.com