Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

The Picturebooks, Black Mirrors w Krakowie

29 mar / 18:30 - 20:00

PLN
The Picturebooks koncert Kraków

Duet zaprezentuje się 29 marca 2022 roku w krakowskim klubie Kwadrat! Choć w social mediach The Picturebooks nie znajdziemy zbyt wielu informacji o ich planach wydawniczych, dyskografia grupy stale się poszerza. Od początku 2021 roku muzycy niespodziewanie wzbogacili ją o utwory nagrane we współpracy z takimi artystami jak: Neil Fallon (Clutch), Ryan Sinn (The Distillers) czy Dave Dinsmore (Brant Bjork).

Już wkrótce czeka nas premiera kolejnej kolaboracji Niemców. Utwór „Rebel”, z udziałem wokalistki Halestorm  Lzzy Hale, usłyszymy 14 maja 2021 roku na kanale wytwórni Century Media Records.]

The Picturebooks zaprezentują się 29 marca 2022 roku w krakowskim klubie Kwadrat. Bilety na koncert są już dostępne w przedsprzedaży na: SKLEP KNOCKOUT.

THE PICTUREBOOKS (Niemcy) blues rock, rock alternatywny:

Wyglądają jak rodzeni bracia, którzy nigdy nie wystawili nosa poza swoje rodzime miasteczko w Arizonie. Tymczasem Philipp Mirtschink (bębny) i Fynn Claus Grabke (gitara i głos), rodzeństwem nie są, pochodzą z Nadrenii Północnej-Westfalii, ale łączy ich miłość do motocykli i równie ciężkiego jak ich maszyny blues rocka, sowicie posypanego pustynnym piaskiem. Na ich ostatni póki co album – „The Hands of Time” (2019) – warto zwrócić uwagę nie tylko ze względu na gościnny udział wspaniałej Chrissie Hynde z The Pretenders, ale przede wszystkim dlatego, że to porywające, znakomicie brzmiące numery. Halo, czy to The Black Keys? Uważajcie, The Picturebooks po was jadą!

Oficjalna storna The Picturebooks

Facebook The Picturebooks

 

 

Wystąpią:

THE PICTUREBOOKS (Niemcy) blues rock, rock alternatywny

Black Mirrors

Szczegóły

Data:
29 mar
Czas:
18:30 - 20:00
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/308896940891263/

Organizator

Knock Out Productions
Email:
info@knockoutprod.net
Strona internetowa:
https://www.knockoutprod.net/pl

Miejsce

Zaścianek
Rostafińskiego 4
Kraków, Małopolskie 30-072 Polska
+ Google Map
Telefon:
12 623 67 03
Strona internetowa:
http://www.klubzascianek.pl