Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Turmion Kätilöt, Bloodred Hourglass we Wrocławiu

10 lut 2023 / 16:30 - 23:30

Turmion Kätilöt, Bloodred Hourglass - koncert, Wrocław, luty 2023

Turmion Kätilöt i Bloodred Hourglass wystąpią we Wrocławiu! Wydarzenie odbędzie się w nowej lokalizacji – w klubie Łącznik (na terenie Czasoprzestrzeni – była zajezdnia Dąbie).

?????? | ???????:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
https://ebilet.pl

??????? ?Ä???Ö? 

 
melodic death metal:
Nazywają się Położne Potępienia i równie szalona jest ich muzyka. Potężne, deathmetalowe brzmienie koegzystuje w niej z zimną mechaniką industrialu i taneczną rytmiką, ale starcza miejsca również na porywające, hymniczne refreny, wykrzyczane przez dwóch opętanych wokalistów. Niektórzy mówią, że Turmion Kätilöt to party metal – owszem, ale przy założeniu, że jest to impreza BDSM w schronie przeciwatomowym urządzona dla tych, co przetrwali nuklearną zagładę i jest im już wszystko jedno.

???????? ????????? 

 
melodic death metal:
Bloodred Hourglass rozumieją, że metal to przede wszystkim współczesność, a współczesność = eklektyzm. W związku z tym sekstet z Mikkeli nie ma w swoim słowniku takich haseł jak “limity” czy “ograniczenia”. Ich bazą pozostaje oczywiście death metal w wariancie melodyjnym, gdzie równie ważne co blasty i grób ważne są też hity oraz groove (tak, groove i grób się rymują, warto pamiętać). Na ubiegłorocznym “Your Highness” grupa osiągnęła swój szczyt, z dużą gracją mieszając ekstremę, odrobinę rozbujanego metalu na stadiony, elektroniczne pasaże i tyle wzniosłych melodii, że trudno wyjść z podziwu. Nie wiemy, czym oni oddychają w tej Skandynawii, ale też byśmy tak chcieli, bo ambicje Bloodred Hourglass robią wrażenie.
 

ZAGRAJĄ:

Turmion Kätilöt,

Bloodred Hourglas

Szczegóły

Data:
10 lut 2023
Czas:
16:30 - 23:30
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/837081900028854/

Organizator

Knock Out Productions
Email:
info@knockoutprod.net
Strona internetowa:
https://www.knockoutprod.net/pl

Miejsce

Klub Łącznik
Tramwajowa 1-3
Wrocław, Dolnośląskie 51-621 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://czasoprzestrzen.org/