Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Yonaka, Noisy, Mini Barks w Warszawie

09 mar / 18:00 - 23:30

Yonaka, Noisy, Mini Barks - koncert Warszawa, marzec 2024

Yonaka dali się poznać jako niesamowicie energiczny i przebojowy zespół, supportując w styczniu Palaye Royale. Trio z Brighton powróci 9 marca do Polski i wystąpi w warszawskim Niebie w ramach promocji swojej ostatniej EPki “Welcome To My House”! Wieczór otworzą doskonale łączący alternatywny rock z imponującymi wpływami elektroniki Noisy oraz tworząca gryzącą mieszanka industrialu, metalu i ostrego elektro Mimi Barks!

Yonaka

(Wielka Brytania) – modern rock
Łącząc ze sobą elementy rocka, punka i hip-hopu Theresa Jarvis (wokal), Alex Crosby (bas) oraz George Werbrouck-Edwards (gitara) tworzą hipnotyczną, alternatywno-rockową hybrydę. Dla Yonaki muzyka zmienia się wraz z nastrojem, co usłyszymy w ich kompozycjach – przesterowane gitary dbają tutaj o napięcie i działają niczym oczyszczenie, by chwilę później ustąpić na rzecz elektronicznych, dających czas na złapanie powietrza momentów. Po sukcesie materiału “Seize the Power”, na którym gościnnie udzielili się Fever 333 i Barns Courtney, oraz zebraniu ponad 150 milionów streamów utworów Yonaka otworzyli nowy rozdział swojej historii, wydając EPkę “Welcome To My House”. O tym ile energii ma w sobie ten zespół, niektórzy z Was mogli przekonać się w styczniu, kiedy Brytyjczycy supportowali Palaye Royale. Tym razem grupa wystąpi w Warszawie na swoim headlinerskim koncercie, a my liczymy na jeszcze większe show w ich wykonaniu!
 

NOISY

(Wielka Brytania) – rock alternatywny
„Chcemy być gwiazdami festiwalu Glastonbury” – śmiało stwierdza wokalista Noisy, Cody Matthews. Przyszłość dla trio z Worthing wygląda niezwykle obiecująco, zwłaszcza że doskonale łączą unikalną, euforyczną i maksymalistyczną mieszankę alternatywnego i hymnicznego rocka z imponującymi wpływami elektroniki. Pochodzący z południowo-wschodniego miasteczka Worthing na początku 2020 roku, zespół zdobył fanów dzięki brzmieniu łączącemu ukochane Chemical Brothers, Chase & Status i The Prodigy, z tekstami o życiu na weekend w stylu Happy Mondays i The Streets. Wychodząc z nową muzyką, napisaną, nagraną i wyprodukowaną wyłącznie przez zespół w ich domowym studio, rozpoczęli występy na Reading i Leeds, wyprzedany koncert w XOYO, support dla Mike’a Skinnera i serię dat jako główny support na trasie Yungbluda.
 

MIMI BARKS

 
(Niemcy) – doom-trap
Mimi Barks to wschodząca postać na scenie muzycznej, która zyskała uznanie dzięki swojemu unikatowemu podejściu do muzyki. Urodzona w Niemczech, artystka szybko zaznaczyła swoją obecność dzięki nietypowemu stylowi, który łączy w sobie elementy industrialu, hip-hopu, metalu i ostrego elektro, tworząc gatunek, który sama określa jako „doom-trap”. Jej muzyka charakteryzuje się ciemną, brudną estetyką, często eksplorującą mroczne tematy i emocje. Barks zwróciła uwagę publiczności i krytyków swoją wyjątkową wizją artystyczną, zarówno w muzyce, jak i w teledyskach. Pomimo że jej kariera jest jeszcze na wczesnym etapie, Mimi Barks już uważana jest za jedną z najbardziej obiecujących i interesujących postaci w świecie alternatywnego metalu i elektroniki.
 
 

ZAGRAJĄ:

Yonaka,

Noisy,

Mini Barks

Szczegóły

Data:
09 mar
Czas:
18:00 - 23:30
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/343319554779353/

Organizator

Winiary Bookings
Email:
winiarybooking@gmail.com
Strona internetowa:
https://winiarybookings.pl

Miejsce

NIebo
ul. Nowy Świat 21
Warszawa, Mazowieckie 00-029 Polska
+ Google Map
Telefon:
722 185 432
Strona internetowa:
http://klubniebo.pl/