Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

ZEAL & ARDOR, Sooma, Ketha w Warszawie

06 gru 2022 / 18:30 - 23:30

Zeal & Ardor - koncerty, Polska 2022
Zeal & Ardor na trzech koncertach w Polsce. Fenomenalna szwajcarska grupa powraca z nowym albumem!
Grupa będzie promować swój najnowszy, trzyletni już album „It’s All About To Change”!
 Supportem koncertów grupy będzie alternatywno-rockowe trio z Zurycha – Sooma, a gościem specjalnym koncertów w Polsce – Ketha.
 
Od czasu ukazania się ich przełomowego singla „Devil Is Fine” i premiery debiutanckiego albumu, Zeal & Ardor nie przestaje zaskakiwać. Muzyka zespołu to fuzja brzmień względnie niekompatybilnych i przekaz bez eufemizmów, a koncerty to widowiska pełne pasji, energii i talentu. Warto zobaczyć ich na żywo chociaż raz. Najlepiej kilka.
Na zimowe koncerty Zeal & Ardor zapraszamy kolejno: 5 grudnia do gdańskiego B90, 6 grudnia do warszawskiego klubu Proxima oraz 7 grudnia do hali Kamienna12 w Krakowie.
 

ZEAL & ARDOR 

 
industrial metal, blackgaze, awangarda:
 
Projekt łączący wpływy spirituals, black metalu i różnych odchyłów elektroniki, który docelowo powstał jako
forumowy żart? Tu mogło nie wyjść nic, a wyszło wszystko. Zeal & Ardor już od momentu debiutanckiego „Devil Is Fine” wciąż zaskakuje słuchaczy, wrzucając do przepastnego wora inspiracji wszystko, co akurat ma pod ręką.
W takich sytuacjach dosyć łatwo o przesyt, lecz ansambl sterowany przez Manuela Gagneuxa traktuje eklektyzm jedynie jako jeden ze środków, nie cel sam w sobie.
Nowy krążek Zeal & Ardor – zatytułowany po prostu „Zeal & Ardor” – kontynuuje udaną pasję załogi Manuela Gagneuxa, a brytyjski Metal Hammer przyznał płycie zaszczytne miano jednej z najlepszych wydanych w pierwszym półmetku 2022 roku. Nałóżcie swoje szaty, wyciągnijcie kandelabry z szafy i wyruszcie ze szwajcarskim składem na wycieczkę do tych mniej obleganych zakamarków piekła.

SOOMA 

alternative rock:
 
Sooma to muzyka, której wyjątkowo często potrzeba każdemu z nas. Nie ekstremalny do granic metal, nie eksperymentatorstwo, a oszalały rock alternatywny, w którym hałas i hity stanowią jedność. Ponadto Szwajcarzy raczej nie lubią się ceregielić, bo wolą bezpośredniość – przester rozkręcony na maksa, noiserockowo/punkowe riffy bzyczące przez cały czas, a na to oczywiście zamaszysty refren i podejście w stylu “walcie się”. Czy nie za ten element buntu i niebezpieczeństwa pokochaliśmy rocka? Oczywiście, że pokochaliśmy, dlatego biegnijcie pod scenę posłuchać numerów tych trzech zawadiaków. Nie pożałujecie.

KETHA

alternative, experimental metal:
Ketha zawsze byli zjawiskiem dla nielicznych, ale o kapeli jest obecnie głośniej niż kiedykolwiek, bo rządzi nią jeszcze większa pasja, a do tego numery lepsze, niż kiedykolwiek. Ich muzyka to wciąż dziwaczny, najczęściej wymykający się definicjom metal, ale bardziej skondensowany. Dzisiejszym wcieleniem Kethy rządzi gęsty trans i pulsujące partie, a rytmiczne połamańce wciąż występują, choć ustępują sile rozbujanego riffu. Sami określają swoją twórczość mianem muzyki dla umierającego świata.
https://www.facebook.com/kethaofficial

 

Wystąpią:

ZEAL & ARDOR, 
Sooma, 
Ketha

Szczegóły

Data:
06 gru 2022
Czas:
18:30 - 23:30
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/554368966414093/

Organizator

Knock Out Productions
Email:
info@knockoutprod.net
Strona internetowa:
https://www.knockoutprod.net/pl

Miejsce

Progresja
Fort Wola 22
Warszawa, Mazowieckie 01-258 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://progresja.com/