Line-up Mighty Sounds 2019 rośnie!

Czy jest na świecie inny festiwal, na którym przez trzy dni i noce mocne gitarowe granie, punk-rock oraz brzmienia hardcore’u zwinnie przeplatają się ze skocznymi rytmami ska, jamajskim reggae i rock’n’rollem? Piętnasta edycja Mighty Sounds odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2019 roku w samym sercu Europy – czeskim Táborze.

Do line-upu festiwalu dołączyło w ostatnim czasie wiele zespołów w tym m.in. polski zespół CF98! Grupa mimo zmian składu, upływu czasu i zmieniającym się trendom w muzyce, jest wierna swoim korzeniom i wielkiej miłości do skate-punkowego grania!  Ponadto na scenie Mighty Sounds zagości amerykańsko – czeski celtic-punkowy skład PIPES AND PINTS!  Frontmanem grupy jest Syco Mike pochodzący z Kalifornii. To jego spojrzenie na folk punkowe granie nadało zespołowi tak wyjątkowego charakteru. Do składu artystów dołączyła też punk-rockowa grupa ze Stanów Zjednoczonych – GET DEAD, oldschool hardcore INSANITY, punkowa kapela DOMI z Norwegii oraz Mal Élevé – zespół jednego z założycieli Irie Révoltés!

Przypominamy, że swój udział na 15.edycji Mighty Sounds  potwierdzili już: Dog Eat Dog, The Casualties, Dubioza Kolektiv, Los Fastidios, Moscow Death Brigade, Bloodsucking Zombies from Outer Space, Siberian Meat Grinder, N.O.H.A., New York Ska Jazz Ensemble, Total Chaos, Buster Shuffle, A Pony named Olga, Turbobier, SPS, Elektrïck Mann, Mono & Nikitaman, Math the Band, Tarakany, Purgen, Sto zvirat oraz Mute! Będzie się działo! Jak zwykle czekać będzie na Was kilka scen koncertowych, namioty z muzyką elektroniczną, dziesiątki niezależnych stoisk i wiele innych atrakcji towarzyszących Mighty Sounds takich jak: turnieje piłki nożnej i netballa, graffiti, skate rampy, liczne pokazy i wiele innych.

Jeżeli jeszcze nie macie swojej przepustki na tę trzydniową przygodę, na www.mightysounds.pl/bilety znajdziecie standardowe karnety, wejściówki na backstage, bilety campingowe oraz parkingowe. 

Dołączcie do wydarzenia: Polacy na Mighty Sounds 2019!

GDZIE:        Tábor (Czechy)

KIEDY:        12 -14 lipca 2019

WWW:      www.mightysounds.pl

FB:             www.fb.com/MightySoundsPL

INSTA:        www.instagram.com/mightysounds.pl

BILETY:      www.mightysounds.pl