Misery Index w Polsce: Koncert odwołany

Jesienna trasa grupy nie odbędzie się w planowanym terminie ze względów bezpieczeństwa.

Misery Index mieli zaprezentować się w Poznaniu 23 września 2021 roku, w towarzystwie gości: Primitive Man oraz Ulthar i Gloom.

W związku z powyższą informacją, uruchomiliśmy już możliwość dokonywania zwrotów i wymian biletów w miejscu ich zakupu.

Na decyzję o wymianie lub zwrocie biletów czekamy do 25 sierpnia 2021 roku (180 dni od daty przełożenia koncertu).

WYMIANA:
Bilety na odwołany koncert Misery Index można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest tutaj.

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.