Mutoid Man zagrają jedyny koncert w Polsce.

Zapraszamy Was 2 września do Wrocławia!

Kiedy wydawali ostatnie jak do tej pory, sześcioletnie “War Moans”, zatrzęśli metalowym światkiem za oceanem oraz w Europie. Czas mija, a siła maksymalnie kolorowego i zbudowanego na kontrastach metalu w wykonaniu Mutoid Man wciąż jest tak samo wyrazista. Stoner, post-hc, thrash, metalcore? Do wyboru, do koloru.

Grupa wystąpi we wrocławskim Starym Klasztorze już 2 września. Bilety trafiły do przedsprzedaży na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie).

MUTOID MAN

(USA) stoner metal, sludge, mathcore:


Największym atutem Mutoid Man pozostaje stylistyczne niezdecydowanie i żonglerka wszystkimi dostępnymi motywami. Mathcore, ale na ciepłym, stonerowym brzmieniu? Thrash, ale z ultraciężkimi tąpnięciami wyjętymi prosto ze sludge’owego skarbca riffów? A może mariaż typowo amerykańskiego metalcore’u z bardziej emocjonalnym post-hardcorem? To wszystko tu jest. Ta trójka nie boi się dosłownie niczego, bo w tym całym gatunkowym przekładańcu dba przede wszystkim o dobre piosenki – takie z dobrymi hookami i refrenami, nawet mimo tysiąca nut dookoła nich. Z drugiej strony… Trudno się dziwić. Przecież w Mutoid Man grają ludzie z Converge, High on Fire czy Cave In, a więc profesjonaliści, żadne żółtodzioby.

 FACEBOOK

Wystąpi:
MUTOID MAN (USA) stoner metal, sludge, mathcore

Kiedy: 2 września (sobota) 2023
Gdzie: Wrocław @ Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są już dostępne na: 
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)