MYSTIC FESTIVAL 2020 – Sepultura jak bomba atomowa

Ukazał się właśnie nowy album Sepultury – „Quadra” – i zbiera entuzjastyczne recenzje. Media piszą o drugim szczycie kariery brazylijskiej grupy.

Goście nadchodzącej edycji Mystic Festival prezentują swój najnowszy longplay „Quadra”, który ukazał się nakładem Nuclear Blast (dystrybucja w Polsce: Mystic Production). Grupa funkcjonuje na rynku muzycznym od przeszło trzech dekad i nie zawodzi fanów od premiery debiutanckiego „Morbid Visions” (1986), aż po dzisiejsze wydawnictwo. Trudno byłoby sobie wyobrazić brzmienie współczesnego metalu bez wkładu Sepultury, ale Brazylijczycy nie zajmują się odcinaniem kuponów od dawnej świetności, o czym świadczą recenzje nowego albumu:

Quadra jest tak mocna, że wydaje się, że Sepultura jest u drugiego szczytu swojej kariery” – Decibel Magazine

Z siłą porównywalną do wybuchu bomby atomowej, Quadra spełnia wszystkie wymagania szybkiego, brutalnego i agresywnego thrash metalu” – Ghost Cult Magazine

Quadra stanowi świetną wizytówkę tego, czym jest dzisiejsza Sepultura – to weterani, którzy nie zapomnieli o ogniu swojej młodości” – No Clean Singing

Posłuchaj najnowszego albumu Sepultury – „Quadra” na Spotify:
https://spoti.fi/2S5jIwq

Sepultura zaprezentuje się w Polsce podczas drugiego dnia Mystic Festival 2020. Grupa wystąpi w Krakowie już 11 czerwca, u boku AcceptMastodon The Hu oraz drugiego headlinera imprezy – Nightwish.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów jednodniowych w nowej cenie 279 zł oraz karnetów dwudniowych – 479 zł. Bilety w powyższych cenach będą dostępne w sprzedaży do 14 maja lub do wyczerpania puli.

Mystic Festival 2020 odbędzie się 10 i 11 czerwca na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz obserwowania nas w social mediach.

DZIEŃ PIERWSZY (10 czerwca 2020):
Judas Priest
Mercyful Fate
Heilung
Killing Joke
Devin Townsend
Mgła
Katatonia
Amorphis
Obituary „Slowly We Rot”
Baroness
Alien Weaponry
Infected Rain
Motanka
Baest

DZIEŃ DRUGI (11 CZERWCA 2020):
Nightwish
Gojira
Accept
Mastodon
The Hu
Sepultura
Beast in Black
Vader „De Profundis”
Witchcraft
Oranssi Pazuzu
Bombus
Black River
Truchło Strzygi
Hentai Corporation

Ceny karnetów dwudniowych i daty zmian:
Blind Bird – 419 zł do 18 września lub do wyczerpania puli WYPRZEDANE
Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli WYPRZEDANE
Regular Sale – 479 zł do 14 maja lub do wyczerpania puli
Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca

Bilety jednodniowe:
259 zł – w puli Early Bird (do 16 grudnia lub do wyczerpania puli) WYPRZEDANE
279 zł – w puli Regular Sale (do 15 maja lub do wyczerpania puli)
299 zł – w puli Last Minute Sale (do 9 czerwca)
319 zł – podczas trwania festiwalu

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.