Nothing More zagrają w Polsce z SiM i Siamese.

Na koncert zapraszamy 7 lutego do krakowskiego Kwadratu!

Amerykanie, którzy doskonale wiedzą, gdzie szukać największej mocy alt-metalu, metalcore’u i hard rocka, pojawia się 7 lutego w Krakowie. Supportami będą szalenie eklektyczni metalowcy z SiM i alt-metalowe Siamese.

Bilety na koncert będą dostępne w sprzedaży od 27 września (10:00) na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie).

NOTHING MORE

(USA) alt-metal, metalcore, hard rock:

Nothing More weszli już w dwudziestolecie działalności i mimo imponującego stażu oraz braku słabych punktów w płytotece ani myślą, by spoczywać na laurach. Najświeższe w ich dyskografii „Spirits” broni się bez zarzutu, udowadniając, że ktoś tu cały czas ma ciąg na bramkę. Teksańska formacja bowiem nie straciła wyczucia hitu, więc cały czas brzmi niesamowicie silnie i lepi się do ucha. Niezależnie, czy akurat atakuje niemożliwym do zapomnienia refrenem czy bezlitosnym metalcore’owym riffem. Chcecie usłyszeć te hity w pełnej krasie i na najwyższym poziomie mocy? Wpadajcie na koncert, bo na żywo Nothing More rozdaje karty.

 FACEBOOK

SIM

(Japonia) nu-metal, alt-metal, television music, easycore:

Łatwiej byłoby opisać, czego SiM nie gra, niż to, co gra, bo Japończycy są jak koło fortuny – możecie u nich wylosować absolutnie wszystko. Nastrojowo: od melancholii przez gniew aż po bardzo osobliwe formy radości. Muzycznie? Jeszcze lepiej. Jest agresja metalcore’u, jest nu-metalowy groove, pojawiają się wstawki typu lounge, gdzieś w tle świdruje nawet reggae czy punk… Z nimi nie ma nudy.

FACEBOOK

SIAMESE

(Dania) alt-metal, post-hardcore:

Duńskie Siamese jest zespołem z kategorii „tu i teraz”. Współczesność to ich drugie imię, a do tego dochodzi jeszcze mistrzowska smykałka kompozycyjna. Potrafią przyłożyć znienacka alt-metalem czy metalcorem, ale równoważą furię świetnie wymyślonymi i zagranymi partiami alt-popowymi. Oba te światy świetnie u nich koegzystują.

FACEBOOK

Wystąpią:
NOTHING MORE (USA) alt-metal, metalcore, hard rock
SiM (Japonia) nu-metal, alt-metal, television music, easycore
Siamese (Dania) alt-metal, post-hardcore

Kiedy: 7 lutego (środa) 2024
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 109-119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 27 września (10:00) na:
– SKLEP KNOCK OUT