Ostatnie zespoły na Summer Dying Loud

Przyszedł czas na ostatnie ogłoszenie sezonu 2019 jeśli chodzi o przedsięwzięcie zwane Summer Dying Loud.

Zanim padną ostatnie cztery nazwy pamiętajcie, że organizatorzy zrobili co w ich mocy by każdy mógł odczuć chociaż w części, że to festiwal właśnie dla niego!
Kończymy więc następująco:

– Bloodbath – headliner trzeciego dnia! Prawdziwy „dream team”, w którym spotkali się muzycy Katatonii, Opeth czy Paradise Lost by wspólnie kontynuować drogę jednej z najbardziej bezkompromisowych kapel istniejących na ziemi. Pomimo znamiennego stażu scenicznego zespół bardzo aktywny koncertowo i nie próżnujący wydawniczo. Ostatnie dwa albumy z nowym wokalistą Nickiem Holmesem zebrały bardzo dobre noty a sam Nick na nowo odkrył w sobie deathmetalowe zwierzę. To właśnie w tej kapeli daje upust swoim oldschoolowym ciągotom, na równi z pozostałymi członkami supergrupy Bloodbath!

– Mustasch – ponownie Szwecja, ale tym razem w zupełnie innej odsłonie. Heavy metal? Hard rock? Stoner? W muzyce tego istniejącego od 1998 roku składu przenikają się style i wpływy największych grup kształtujących muzykę metalową. Pomimo 10 wydanych płyt, szwedzkiej nagrody Grammy, czy światowych tras koncertowych, zespół nigdy nie zawitał do Polski. Zmienimy to podczas Summer Dying Loud, a Wy jeśli nie znacie, zapoznajcie się czym prędzej z muzyką Mustasch i przygotujcie gardła do wspólnego śpiewania, okazji na pewno nie zabraknie!

– BelzebonG – po co grać wolno, skoro można wolniej? Udział Kieleckiego doomowego potwora to była kwestia czasu. Najbardziej rozchwytywana polska kapela tego nurtu na świecie. Trzy albumy, niezliczona ilość koncertów i tras, wreszcie solidne grono fanów, którzy z dumą stawiają płyty Belzebong obok mistrzów gatunku, Electric Wizard. Przygotujcie się na zieloną zagładę!

– Wostok – czyli całkowite przeciwieństwo tego co wyżej! Jeśli lubicie wściekły hardcore czy thrash skręcający w crossover to zapraszamy do wesołej zabawuni pod scenę. Okulary zostaną zbite, telefony pogubione a zęby zapewne wybite gdy dziarscy panowie z Lublina podkręcą już gain na maksa!

To tyle jeśli chodzi o tegoroczny Summer Dying Loud!
Jeśli chcecie by festiwal dalej działał i się rozwijali, przynajmniej w takim tempie jak dotychczas, to już wszystko w Waszych rękach!

Zapytacie jak? Po prostu:
1) Kupcie bilety: https://www.ebilet.pl/summerdyingloud
2) Dołączcie do wydarzenia i zaproście znajomych: https://www.facebook.com/events/2267238283552530/
3) Dołączcie do oficjalnej grupy: https://www.facebook.com/groups/347208822596282
4) Przyjedźcie i bawcie się dobrze! Czekamy na Was!

Summer Dying Loud odbędzie się w dniach 6-8 września 2019 w Aleksandrowie Łódzkim.


Lineup:
Paradise Lost
Triptykon (Official)
Bloodbath
Tribulation (Official)
Aborted
LUCIFER
Mustasch
Onslaught official
IMPERATOR
GOLD
LIK – Sthlm
BelzebonG
Blindead
Voidhanger
Materia
Entropia
Tankograd
Red Scalp
Major Kong
ROSK
The Dog
TENEBRIS
SHODAN
Wostok
DANTE news
House Of Death