Pierwsze szczegóły Mystic Festival 2020

Nowe miejsce, trzy sceny pod gołym niebem, dwóch wyjątkowych headlinerów – ujawniamy pierwsze informacje dotyczące największej metalowej imprezy w Polsce i prezentujemy oficjalną grafikę MYSTIC FESTIVAL 2020.

Choć po MYSTIC FESTIVAL 2019 ledwie opadł bitewny kurz, prace nad kolejną edycją już wystartowały. Nadchodząca odsłona MYSTIC FESTIVAL będzie bogatsza i zorganizowana z jeszcze większym rozmachem, planujemy również nietuzinkowe atrakcje i wiele udogodnień dla gości festiwalu.

MYSTIC FESTIVAL 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca przyszłego roku na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Na trzech festiwalowych scenach wystąpi łącznie aż 30 artystów, w tym dwóch wyjątkowych headlinerów. Pierwszą główną gwiazdę MYSTIC FESTIVAL 2020 przedstawimy już 16 września o godzinie 10:00! Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz obserwowania nas w social mediach. Tego ogłoszenia po prostu nie chcesz przegapić!

Już dziś prezentujemy oficjalną grafikę festiwalową, której autorem jest Łukasz „Pachu” Pach (https://www.facebook.com/pachudesign).

Pierwsza pula biletów na MYSTIC FESTIAL 2020 jest wciąż dostępna w sprzedaży! Karnety typu Blind Bird można zakupić w wyjątkowej cenie 419 zł.

Ceny karnetów i daty zmian:
Blind Bird – 419 zł do 18 września lub do wyczerpania puli
Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli
Regular Sale – 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli
Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca

Czy warto spotkać się z nami w czerwcu w Krakowie? Sprawdź nasz aftermovie z tegorocznej edycji i wiedz, że szykujemy coś jeszcze lepszego: https://www.youtube.com/watch?v=ZH9OC-aWprE

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.


Kiedy: 10 (środa) oraz 11 czerwca (czwartek) 2020
Gdzie: Kraków @ Muzeum Lotnictwa, al. Jana Pawła II 39
Bilety: 419 zł – dwudniowy karnet Blind Bird

Karnety Blind Bird na MYSTIC FESTIVAL 2020 dostępne są jeszcze w sprzedaży na:
https://www.mysticfestival.pl (druki kolekcjonerskie)

Zapraszają:

Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Mystic Production
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90