Piranha Music zaprasza na koncert z okazji 9. rocznicy działalności!

3 grudnia w toruńskim klubie NRD odbędzie się koncert z okazji 9. rocznicy działalności toruńskiej agencji koncertowej i wydawnictwa muzycznego – Piranha Music. Na scenie zaprezentuje się pięcioro związanych z tą inicjatywa artystów i zespołów reprezentujących zupełnie różne nurty muzyczne – od ekstremalnego metalu, przez rock&rolla, po taneczne bity z syntezatorów.
Zagrają: 
Nightrun87 Konrad Ciesielski (synthwave / neo 80’s live set), 
Hostia (death / grind), 
MAG (doom / black metal), 
Poison Heart (rock&roll
Kryształ (cold-wave / post-punk).

Oprawę graficzną wydarzenia zaprojektował Adam Bejnarowicz Muzykografika.

DATA: 3 GRUDNIA 2022, godz. 18:00MIEJSCE: KLUB NRD, TORUŃBILETY: 40 / 50 / 60 PLNhttps://bit.ly/3DRJxqM

WYDARZENIE FB:https://www.facebook.com/events/821457572346118

Nightrun87

 to jednoosobowy projekt Williama Malcolma, amerykańsko-brytyjskiego wokalisty, muzyka, kompozytora i producenta wychowanego w Polsce. Pod tą nazwą występuje od 2015 roku i śmiało można go zaliczyć do krajowego topu sceny synthwave synthpop neo 80’s. PO RAZ PIERWSZY zaprezentuje toruńskiej publiczności live act z gościnnym udziałem Konrada Ciesielskiego, wspaniałego perkusisty znanego m.in. z kultowego BlindeadOctopussy czy aktualnie St. John. Zapraszamy na parkiet!
POSŁUCHAJ: 

Hostia 

zadebiutowała w 2018 roku albumem zatytułowanym po prostu „Hostia„, a tej jesieni ukaże się już trzeci longplay grupy o tytule „Nailed„. Muzyka zespołu to ociekający bluźnierstwami death / grind utrzymany w tempach szybkich, niczym przenoszenie umoczonego księdza do nowej parafii. Co jednak odróżnia zespół od całej masy parających się tym ekstremalnym gatunkiem, to umiejętność łączenia agresji i ciężaru z bujającym, niekiedy niemalże piosenkowym groovem. 
POSŁUCHAJ: 

Mag 

został powołany do życia w 2018 roku w Toruniu. Zespół łączy ciężkie riffy z black metalowym szaleństwem, przyprawiając to wszystko odrobiną klimatu occult rocka, a z powstałej mieszanki zlepia swoją interpretację doom metalu. Psychodeliczne tripy przeplatają się w ich twórczości z metalowymi blastami, a nad wszystkim unosi się opętańczy momentami wokal. Występ w Toruniu będzie jednocześnie oficjalną, koncertową premierą ich drugiego albumu zatytułowanego „Mag II: Pod Krwawym Księżycem„, który ukaże się 25 listopada.
POSŁUCHAJ: 

Poison Heart 

to zespół z Warszawy, chociaż brzmią jakby byli ze Szwecji, bo własnie inspiracje muzyką z tego kraju słychać u nich najbardziej. Zaczynali jako kapela punkowa z elementami rock&rolla, lecz z czasem wypracowali sobie własny styl oparty na charakterystycznym, lekko zawodzącym wokalu, chwytliwych, melodyjnych riffach i pędzącej do przodu sekcji rytmicznej. Od dłuższego czasu zespół pracuje nad nowym materiałem, jednak zanim ujrzy on światło dzienne, to raz jeszcze wbija na toruńską scenę zaprezentować NAJLEPSZY rock&roll skandynawskiej szkoły, jaki powstaje w tym kraju.
POSŁUCHAJ: 

Kryształ

 to nowy zespół założony m.in. przez muzyków Diuny czy Bastard Disco, który zadebiutował niedawno świetnym albumem zatytułowanym po prostu „Kryształ„. Kwartet gatunkowo odwołuje się do zimnej fali, ale w swojej muzyce zawiera również elementy post punku i shoegaze. Koncert w Toruniu będzie jedną z pierwszych okazji aby usłyszeć ich na żywo!POSŁUCHAJ: 

Zaprasza Piranha Music.https://www.piranha-music.com/