Polski zespół MROME wydał płytę „Barbaric Values”

4 kwietnia 2022 roku,  pochodzący z Andrychowa w Małopolsce zespół MROME wydał czwarty w dyskografii studyjny album  pod tytułem “Barbaric Values„. Koncept płyty oparty jest na moralnym i etycznym konflikcie między społecznie narzuconymi warunkami a pierwotną naturą człowieka. Wydawnictwo to ukazało się w formie cyfrowej na Bandcampie oraz na kasecie i płycie CD za dostępnej do nabycia na merch.is/store/mrome/.

Mix & master: zespół & Tomasz “Zed” Zalewski (Crystal ViperDecapitatedKAT)

Okładka płyty: Ataman Tolovy (AzarathDevilynStillborn)

Rzeźba na okładce – Krzysztof Kadłubowski

BIOGRAFIA:
Urodzony w 1995 roku, zmarły w 2002 roku i przywrócony do życia w 2009 roku MROME jest w całości projektem studyjnym skupionym na procesie twórczym i koncepcjach stojących za muzyką, tekstami i grafiką. Nie jesteśmy zespołem koncertowym. Nie jesteśmy zainteresowani promowaniem zespołu przez kiepskie sesje zdjęciowe i media społecznościowe. Zbieramy plony na spalonej ziemi. 
LINE-UP:
Key V – wokal, gitara, słowa
LV’s – wokal, bas
P – perkusja
Gościnnie: Utwór “Mama” – Ataman Tolovy (wokal), natomiast słowa pochodzą „Tales from Outer Suburbia”, której autorem jest Shaun Tan, przekład na język polski dokonali Anna Warso & Wojciech Góralczyk (Kultura Gniewu 2018)Muzyka w utworze “Balance of Power” jest oparta na Béla Tarr’s „A torinói ló” ścieżce dźwiękowej, której autorem jest Mihály Vig ­
­Tracklista:
1. Heart of Hearts 
2. Inviting Birds
3. Vexierkasten 
4. Mama 
5. Srebrne szlaki 
6. Penis Fencing
7. Balance of Power 
8. The Torun Horse­
­SOCIAL MEDIA
Bandcamp