Premiera drugiego albumu doom metalowego MAGA!

25 listopada premierę miał drugi długogrający album toruńskiego MAGA! Wydawnictwo zatytułowane „Mag II: Pod Krwawym Księżycem” to sześć utworów będących kontynuacją okultystycznego doom metalu znanego z debiutu, jednak zapuszczających się również w nowe, wcześniej nie eksplorowane przez zespół rejony. Płyta ukazała sie nakładem labelu Piranha Music.

POSŁUCHAJ ALBUMU:

lub na popularnych platformach streamingowych (Spotify, Tidal, Deezer…)Za okładkę i oprawę graficzną odpowiada Adam Bejnarowicz (Muzykografika). Mix materiału przygotował GrzegorzKobus (pohuk), natomiast masteringiem zajął się Michał Kupicz.

Album na CD można zamawiać na stronie:https://www.piranha-music.com/

Mag został powołany do życia w 2018 roku w Toruniu. Zespół łączy ciężkie riffy, z black metalowym szaleństwem, przyprawiając to wszystko odrobiną klimatu occult rocka, a z powstałej mieszanki zlepia swoją interpretację doom metalu. Psychodeliczne tripy przeplatają się w ich twórczości z metalowymi blastami, a nad wszystkim unosi się opętańczy momentami wokal. Ich debiutancki album, zatytułowany po prostu „Mag” został wydany w kwietniu 2020 roku.

MAG W SIECI: 

https://www.facebook.com/magofdoom
https://www.instagram.com/mag.doom