Premiera nowej EP-ki In Dreamers` Mind

Po doskonale przyjętym wydawnictwie „Everlasting Journey” z 2019 roku, instrumentalny projekt In Dreamers` Mind niespodziewanie powraca z nowym wydawnictwem. Już jutro (29.05.) swoją premierę będzie miał krążek „Ethereal”.

W zamyśle twórców, Mariusza Ferenca i Jarka Wojcielonka, In Dreamers` Mind miał być zabawą, projektem pobocznym, w który obaj muzycy mieli dać upust swoim zbieżnym fascynacjom muzycznym. Tak przed dwoma laty powstała debiutancka EP-ka „Everlasting Journey”. Swoją twórczość muzycy określają skromnie jako  fuzję rocka i metalcore, jednak oba wydawnictwa mają zdecydowanie bogatszy brzmieniowo wymiar.

In Dreamers Mind – „Take Your Life”:

”Generalnie nie lubimy szufladkowania i ograniczania w muzyce, więc ciężko jakoś jednoznacznie stwierdzić, jak dokładnie określić naszą muzykę – komentuje zespół. –  czerpiemy z różnych źródeł, oczywiście wszystko w wyważonych proporcjach. Jeśli chodzi o inspiracje, to bardzo cenimy sobie japońskich wykonawców i kompozytorów, głównie za pomysłowość i różnorodność kompozycji, praktycznie w każdym muzycznym gatunku, który tworzą”.

Najnowsza EP-ka zatytułowana „Ethereal” swoją premierą ma 29 maja bieżącego roku. Polecamy śledzić oficjalne kanały społecznościowe In Dreamers` Mind i sprawdzać nowości. Warto.