Road To Soulstone Gathering: Czerwcowy występ The Stubs przeniesiony

Pierwsze wydarzenie w ramach letniego cyklu zostało przełożone ze względów bezpieczeństwa!

Planowany koncert The StubsCF98 oraz Stay Nowhere odbędzie się w nowym terminie – 9 września 2021 roku. Serię koncertów Road To Soulstone Gathering, zapowiadającą przyszłoroczną edycję festiwalu, rozpoczniemy od występu DopelordRed Scalp i .Wavs już 22 lipca 2021 roku, niezmiennie w krakowskim Hype Parku.

ROZKŁAD KONCERTÓW CYKLU ROAD TO SOULSTONE GATHERING 2022:

22 VII / Dopelord + Red Scalp + .Wavs @ Hype Park
12 VIII / Sunnata + ARRM + Inverted Mind @ Hype Park
2 IX / Belzebong + Spaceslug + J.D. Overdrive @ Hype Park
9 IX / The Stubs + CF98 + Stay Nowhere @ Hype Park

BILETY

Wszystkie zakupione bilety na przełożony koncert The StubsCF98 oraz Stay Nowhere zachowują ważność i będą honorowane w nowym terminie wydarzenia. W związku z powyższą zmianą, bilety można już także wymienić lub zwrócić w miejscu ich zakupu.

Wymiana:
Bilety na przełożony koncert The StubsCF98 oraz Stay Nowhere można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będą ważne przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie.

Zwroty:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.

Bilety na koncerty są nadal dostępne TUTAJ w cenie:

49 zł – pierwsze 50 sztuk!
59 zł – przedsprzedaż regularna;
69 zł – w dniu koncertu.

Uwaga! Ilość wszystkich biletów na wydarzenia będzie ograniczona!