Tankograd oraz Weird Tales z nowymi albumami w Toruniu

Piranha Tourbooking zaprasza na podwójną premierę! Dzień po oficjalnym release party w Warszawie Tankograd oraz Weird Tales przyjadą zaprezentować nowy materiał również toruńskiej publiczności.

TANKOGRAD (doom metal / Warszawa)
Założony w 2015 roku Tankograd to przygnębiające piosenki o wojnie, totalitarnej opresji i zrujnowanych miastach. Jak sami określają swoją muzykę: „Doom metal for kolkhoz children”. W składzie m.in. muzycy Major Kong i Dopelorda. Na koncie mają EP „Mir”, a na początku lutego ukaże się ich debiutancki LP „Totalitarian” (Godz Ov War).

Dla fanów KYPCK, Funeral i Edmunda Fettinga.
Bandcamp Tankogard

WEIRD TALES (stoner, doom, sludge / Warszawa)
Po występie na release party Diuny wracają na małe release party z okazji premiery swojego albumu „Hell Services Cost A Lot”. Ich muzyka to, jak sami twierdzą,, „zbyt długi bad trip, który przechodzi od rozpaczy do apatii, mefedron z kwasem popijany wódą”. Na debiutanckim LP znajdziecie 6 kawałków o szatanie i jeden o morzu.
Bandcamp Weird Tales

MEGALOMORFUS (instrumental doom / Toruń)
Zespół Megalomorfus to muzyczna podróż po świecie wypełnionym żywiołami i mitycznymi stworami rodem z powieści Lovecrafta. Cała muzyczna narracja oparta jest na ciężkim brzmieniu gitary, basu i rytualnych bębnach. Zespół powstał w kwietniu 2014 roku w Toruniu i na początku tworzony był przez trzy osoby. Obecnie skład uległ zmianie a zespół został zasilony o drugą gitarę basową.

SZCZEGÓŁY:
Data: 3 lutego 2019, godz. 19:00
Miejsce: Dwa Światy – ul. Ducha Św. 10/12, Toruń
Bilety: 15 PLN – przedsprzedaż / 20 PLN – w dniu koncertu

Wydarzenie na Facebooku