THE ANALOGS w Toruniu już w najbliższy piątek

Piranha Tourbooking oraz Oldschool Records zapraszają na koncert weteranów polskiego street punka! The Analogs wystąpią 1. marca w toruńskim klubie Dwa Światy, gdzie poza utworami z ostatniego albumu „Wilk” usłyszymy największe hity z repertuaru kapeli.

THE ANALOGS (street punk / Szczecin)
https://www.facebook.com/TheAnalogs/
Zespół powstał w 1995 roku w Szczecinie i jest obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka. Na koncercie będzie można usłyszeć utwory z wszystkich płyt jakie zespół nagrał w swojej historii.
www.analogs.pl (oficjalna strona internetowa)
www.oldschool.pl (oficjalny sklep zespołu)

PLEASURE TRAP (power pop, skinhead soul / Warszawa)
https://www.facebook.com/ptrapsoul/
Pleasure Trap to młody zespół z Warszawy, założny przez zaprawionych w bojach muzyków. Ich muzyka to mieszanka modsowego klimatu soul / powerpop z punk rockiem. The Kinks spotyka Rancid, The Jam idzie na randkę z Cock Sparrerem, i jeszcze długo możnaby tak wymieniać, dlatego najlepiej posłuchać samemu. Przyjadą do nas z niedawno wydanym albumem „All-Nighter”.
https://pleasuretrapsoul.bandcamp.com/

SZCZEGÓŁY:
Data: 1 marca 2019, godz. 19:00
Miejsce: Dwa Światy – ul. Ducha Św. 10/126, Toruń
Bilety: 25 PLN – przedsprzedaż* / 35 PLN – w dniu koncertu.