Triple Thrash Threat w październiku 2021 w sześciu polskich miastach

Biuro występków artystycznych Left Hand Sounds zaprasza na trasę koncertową trzech rzetelnych i bezkompromisowych thrashowych załóg. Piewcy przemocy, nieobyczajnego zachowania, nieznośnego jazgotu, zażarci wrogowie Trivium, Lamb of God i Megadeth – tak można określić penerski skład trasy Triple Thrash Threat.

Nie zapraszamy do tańca z nimi i nie wypłacamy odszkodowań, jeśli ktoś jednak się odważy!
 
Ragehammer, Terrordome, Warfist
22.10. Poznań, U Bazyla
23.10. Łódź, Magnetofon
24.10. Wrocław, Akademia
 
29.10. Krosno, Iron
30.10. Warszawa, Remont*
31.10. Bielsko-Biała, Rudeboy
 
*koncert w ramach Halloween Metal Massacre, bilety również w sieci Going
 
bilety w sieci Ticketos.pl w cenach:

  • 50zł (przedsprzedaż)
  • 60zł (w dniu koncertu)

TERRORDOME – thrash metal, Kraków

Popularni i renomowani krakowscy chuligani, którzy od kilkunastu lat starają się przekroczyć prędkość światła i brutalności. Będzie soniczny wpierdol, bez zagniatania – jego namiastką jest najnowszy album „Straight Outta Smogtown”!
Facebook

RAGEHAMMER – black/thrash metal, Kraków

Napisano o nich już tyle dobrego, że teraz czas na trochę Złego. Otóż nie będą się z Wami certolić w tańcu, nie spodziewajcie się umizgów ze sceny i kurtuazyjnych ukłonów w stronę mniej wyrobionego słuchacza. Będzie ostro i do przodu, w starym, bardzo złym stylu! Po prostu… Metal!
Facebook
 

WARFIST – speed/thrash metal, Zielona Góra

Pięści w górę! Znakomicie znani koneserom brudnego i wulgarnego thrash metalu znakomicie uzupełni śmiercionośną reprezentację. Prawdziwy METAL garściami czerpiący z najlepszych teutońskich wzorców! Tutaj klasyka NIE łączy się z nowoczesnością. Fukk off and… DIE!
Facebook