Trzy koncerty Cryptopsy, Atheist i Almost Dead w Polsce.

Death metalowi niszczyciele z Cryptopsy powracają, by poturbować nasze zmysły za sprawą swojego najnowszego dzieła “As Gommorah Burns”. W ramach jego promocji grupa powróci do Europy w towarzystwie pionierów technicznego death metalu z Atheist oraz kalifornijskiego Almost Dead. W Polsce ten morderczy skład do złapania będzie w 3 miastach: 27 lutego w Poznaniu, dzień później w Warszawie oraz 29 lutego w Krakowie. 

Cryptopsy

(Kanada / Nuclear Blast Records) – death metal

Kanadyjczycy z Cryptopsy świętują wejście w czwartą dekadę swojej działalności wydaniem ósmego w swoim dorobku albumu “As Gommorah Burns”. Kwartet Mounier, Donaldson, McGachy oraz Pinard po raz pierwszy w historii połączył siły z wytwórnią Nuclear Blast i umacnia w przekonaniu o niezmiennie wysokiej formie zespołu – krążek rzuca nowe standardy w gatunku za sprawą bezkompromisowego ataku oraz warsztatu muzycznego wyciągniętego na kolejny, wyższy poziom.

Facebook Cryptopsy

Atheist

(USA) – techniczny death metal

Pod koniec drugiego miesiąca nowego roku formacja powróci do Europy w towarzystwie niekwestionowanych pionierów technicznego death metalu, amerykańskiego Atheist. Zespół-inspiracja dla wielu ekstremalnych grup z wirtuozerskim zacięciem powróci na Stary Kontynent po raz pierwszy od 2011 roku ze specjalnym, jubileuszowym setem, opartym na płytach ‘Piece of Time’, ‘Unquestionable Presence’ oraz ‘Elements’.

Facbeook Atheist

Almost Dead

(USA / Innerstrenght Records) – bay area thrash, hardcore

Na dobicie, choć tak naprawdę na otwarcie każdego wieczoru – kalifornijski, groove/thrashowy Almost Dead, który będzie świeżo po premierze swojego longplaya “Destruction Is All We Know”. 

Facebook Almost Dead

27.02.2024 – Poznań, 2Progi

28.02.2024 – Warszawa, Proxima

29.02.2024 – Kraków, Kwadrat

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster