Warish wystąpią przed The Picturebooks

Grupa zagra swój debiutancki koncert w Polsce jako support niemieckiego duetu.

Podczas wiosennej trasy u boku The Picturebooks, zespół Warish będzie promować swój najnowszy album „Next To Pay”, wydany 30 kwietnia 2021 roku nakładem wytwórni RidingEasy Records.

Na koncert The Picturebooks z udziałem Warish zapraszamy 29 marca 2022 roku do klubu Kwadrat w Krakowie. Bilety są nadal dostępne na: SKLEP KNOCKOUT.

THE PICTUREBOOKS (Niemcy) blues rock, rock alternatywny:

Wyglądają jak rodzeni bracia, którzy nigdy nie wystawili nosa poza swoje rodzime miasteczko w Arizonie. Tymczasem Philipp Mirtschink (bębny) i Fynn Claus Grabke (gitara i głos), rodzeństwem nie są, pochodzą z Nadrenii Północnej-Westfalii, ale łączy ich miłość do motocykli i równie ciężkiego jak ich maszyny blues rocka, sowicie posypanego pustynnym piaskiem. Na ich ostatni póki co album – „The Hands of Time” (2019) – warto zwrócić uwagę nie tylko ze względu na gościnny udział wspaniałej Chrissie Hynde z The Pretenders, ale przede wszystkim dlatego, że to porywające, znakomicie brzmiące numery. Halo, czy to The Black Keys? Uważajcie, The Picturebooks po was jadą!

Oficjalna storna The Picturebooks

Facebook The Picturebooks

WARISH (USA) punk rock, grunge, stoner:

Trudno nie przyznać, że grupa umie się ciekawie zareklamować. Warish opisują swoją twórczość jako „połączenie Nirvany z okresu albumu „Incesticide” oraz Misfits z czasów „Static Age””.

Wspomniane połączenie po raz pierwszy pokazało się na świecie w 2018 roku. Za jego powstanie odpowiedzialny jest wyluzowany Kalifornijczyk Riley Hawk (gitara, wokal), który w genach po ojcu odziedziczył też miłość do deskorolki (jego ojciec, Tony Hawk, to w USA wielka legenda skateboardingu). Uwielbiał horror punka i estetykę rodem z horrorów, słuchał legendy grunge’u, ale też, chociażby Butthole Surfers i kapel psychodelicznych. W 2019 roku Warish sprezentował światu imienną EP-kę, a niecałe dwa lata później album „Next To Pay”. Trzeba im oddać, że w krótkim czasie wypracowali bardzo ciekawy styl, w którym punkowo-horrorowe inspiracje wspaniale mieszają z wpływami stonera, grunge’u i psychodelii.

Facebook Warish

Wystąpią:
THE PICTUREBOOKS (Niemcy) blues rock, rock alternatywny
+
WARISH (USA) punk rock, grunge, stoner 

Kiedy: 29 marca (wtorek) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
– SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET