Wygraj wjazd na koncert Darkest Hour

Darkest Hour Konkurs

Podobne

  • No related post.

Taka okazja nie zdarza się dwa razy! Jeden z klasyków amerykańskiego metalcore’u rusza w trasę z okazji 25-lecia działalności. Official Darkest Hour na jedynym koncercie w Polsce! Amerykanie swój urodzinowy show zaprezentują 26.01.2020r. w warszawskiej Hydrozagadce, a przy ich boku pojawią się goście specjalni w osobach brutalnej Fallujah, bloodlet dla fanów klasyki oraz młodszych ekip z Islandii i Szwecji, czyli Une Misère oraz Lowest Creature. Mamy dla was wejściówki na ten koncert

Wszystko co musicie zrobić to:

Wysłać maila na adres: konkurs.antyportal@gmail.com, zatytułowanego „DARKEST HOUR”, w którym w maksymalnie dwóch zdaniach napiszecie dlaczego akurat wam należy się bilet, oraz zamieścicie w nim swoje imię, nazwisko, link do profilu na Facebooku, oraz miasto, do którego wejściówka was interesuje. Dodatkowo w treści maila musi znajdować się fraza „Zgadzam się z warunkami konkursu i jego polityką prywatności*”

Konkurs trwa do 20 stycznia 2020, do godziny 21:26

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową, na adres z którego otrzymaliśmy zgłoszenie, w przeciągu 24h od zakończenia konkursu.

Powodzenia!

Więcej o koncercie Darkest Hour

*Konkurs nie jest grą losową. Twoje dane będą wykorzystane w celu wyłonienia zwycięzcy konkursu, nie będą przetwarzane w żadnych innych celach i po zakończeniu procesu wyboru zwycięzcy zostaną usunięte. Przysługuje Ci prawo do wglądu do nich, ich zmiany, oraz żądania ich usunięcia.