You Me At Six, The Hunna zagrają w Warszawie.

Już 23 stycznia premierę będzie miał ósmy w dyskografii You Me At Six krążek “Truth Decay”! Chwilę później zespół wyruszy w europejską trasę koncertową, na której nie zabraknie polskiej daty – Brytyjczycy wystąpią w Warszawie 4 marca, a towarzyszyć im będzie grupa The Hunna

You Me At Six są mistrzami stylistyki, w której się obracają. Zespół prezentuje mieszankę pop rocka i emo na najwyższym poziomie, będąc przy tym uważanym za jeden z największych i najbardziej płodnych na brytyjskiej scenie w XXI wieku. Każda kolejna płyta formacji plasuje się wysoko na listach sprzedaży, single podbijają notowania stacji radiowych, a na wszystkich platformach streamingowych utwory YMAS zostały odtworzone już ponad pół miliarda razy. Na swoim koncie mają koncerty na największych światowych festiwalach oraz trasy z takimi zespołami jak 30 Seconds To Mars czy Paramore.

The Hunna to zespół, który szturmem wdarł się na brytyjskie listy przebojów. Nic dziwnego, próżno bowiem szukać w ich dyskografii utworów mało przebojowych, a podczas ich występów na żywo ciężko jest przejść obojętnie. The Hunna to po prostu grupa przyjaciół, którzy komponując chcą mieć z tego jak największą frajdę, a na ich koncert przed You Me At Six na pewno nie należy się spóźnić!

YOU ME AT SIX

THE HUNNA

4.03.2023 – Warszawa, Proxima

?BILETY: Przedsprzedaż biletów startuje w środę, 26 października o godzinie 10:00

YOU ME AT SIX

(UK) – rock

THE HUNNA

(UK) – rock