Zarezerwuj datę na MYSTIC FESTIVAL 2020

Dziś w Krakowie drugi dzień MYSTIC FESTIVAL 2019, największego festiwalu muzycznego w Polsce prezentującego szerokie spektrum muzyki metalowej. Gości festiwalu i tych, którzy tym razem nie mogli dotrzeć, zapraszamy już za rok – MYSTIC FESTIVAL 2020 odbędzie się 10 i 11 czerwca. 

MYSTIC FESTIVAL 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca przyszłego roku (warto zwrócić uwagę, że 11.06 w przyszłym roku jest dniem wolnym od pracy) w odświeżonej formule i nowym miejscu. Ponownie zapraszamy do Krakowa, ale tym razem na teren Muzeum Lotnictwa, co oznacza, że MYSTIC stanie się w stu procentach festiwalem open air. 

Przedsprzedaż biletów typu Blind Bird rozpocznie się już 27 czerwca, czyli dzień po zakończeniu tegorocznej edycji festiwalu. Cena takiego karnetu to 419 zł. 

Informacje dotyczące programu MYSTIC FESTIVAL 2020 zostaną ujawnione już niedługo, a tymczasem wszystkim uczestnikom MYSTIC FESTIVAL 2019 życzymy udanej zabawy. Przed nami dwa niezapomniane wieczory w towarzystwie m.in. SlipknotSabatonKinga Diamonda,Amon AmarthEmperorIn FlamesWithin Temptation i Possessed. Do zobaczenia pod sceną! 

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out ProductionsMystic Productions i B90

Kiedy: 10 (środa) oraz 11 czerwca (czwartek) 2020
Gdzie: Kraków @ Muzeum Lotnictwa, al. Jana Pawła II 39 
Bilety: 419 zł – dwudniowy karnet Blind Bird

Karnety Blind Bird na MYSTIC FESTIVAL 2020 dostępne będą od 27 czerwca 2019 (godz. 10:00) na: https://www.mysticfestival.pl (druki kolekcjonerskie)

Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Mystic Productions
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90