Znamy skład Ino Rock Festival 2019!


Ino-Rock Festival to cykliczna impreza, która po raz pierwszy odbyła się w 2008 roku z inicjatywy Kujawskiego Centrum Kultury i muzyków z grupy Quidam, przy znaczącym wsparciu (i poparciu) Prezydenta Miasta Inowrocławia. Od 2009 współorganizatorem festiwalu jest Wydawnictwo „Rock-Serwis”. Koncerty festiwalowe odbywają się w Teatrze Letnim w samym sercu Parku Solankowego.
Do udziału w festiwalu zapraszani są wykonawcy niekoniecznie zbieżni stylistycznie, jednak trafiający swoją twórczością do wrażliwych słuchaczy o otwartych umysłach. Obok uznanych gwiazd pojawiają się debiutanci i artyści niszowi. Podczas dotychczasowych ośmiu edycji festiwalu, publiczność miała okazję podziwiać w akcji następujących wykonawców: Steve Hackett, Hawkwind, Focus, Anathema, Fish, Brendan Perry, Riverside, Lacrimosa, IQ, Pain Of Salvation, Tim Bowness, Anekdoten, Soup, Mostly Autumn, Anglagard, Ozric Tentacles, Motorpsycho, Mystery, Nino Katamadze & Insight, Nosound, Airbag, Bjorn Riis Band, Gazpacho, Haken, The Pineapple Thief, Iamthemorning, Soen, Dungen, Agusa, Wolf People, Quidam, Meller Gołyźniak Duda, Collage, Millenium, Indukti, Lizard, Tune, Believe, Amarok, Osada Vida, After, Hipgnosis, Votum, State Urge, Soma White, Lebowski i hipiersoniK.

Nie inaczej będzie i w tym roku, bo na festiwalu zameldują się zespoły, których żadnemu fanowi tego rodzaju brzmień nie trzeba przedstawiać:

Anathema

Antimater

Crippled Black Phoenix

Lion Shepherd

Joanna Vorbrodt

Festiwal odbędzie się 24 sierpnia 2019 roku w Teatrze Letnim w Inowrocławiu. Bilety dostępne będą od 6 marca w cenie: 159 / 169 PLN

Wydarzenie na Facebooku