Klip do utworu “Paralyzed” od Dream Theater jest już dostępny

Już za niecałe dwa tygodnie, grupa Dream Theater przedstawi światu swój najnowszy album, zatytułowany „Distance Over Time”.

Będzie to już 14 studyjna płyta zespołu, a jej premiera przewidziana została na 22 lutego 2019. Do tej pory, w sieci ukazały się trzy single promujące ten album, w tym najnowszy klip „Paralyzed”, w reżyserii Wayne’a Joynera.

Zespół Dream Theater zagości w Polsce już 13 lipca podczas III edycji festiwalu PROG IN PARK w Warszawie. Występ w stolicy jest częścią światowej trasy koncertowej „The Distance Over Time Tour”, a setlista składać się będzie zarówno z najświeższych utworów, jak i pochodzących z 20-letniej już płyty „Metropolis pt. 2 Scenes from a Memory”, która przyniosła kapeli ogromny sukces i rzesze fanów. 

Trzecia edycja festiwalu PROG IN PARK odbędzie się w dniach 12-13 lipca w Warszawie i po raz pierwszy festiwal potrwa aż dwa dni! Wystąpią między innymi:OpethFishTesseract oraz SermonSoen Dream Theater. To jeszcze nie wszystko! Już niedługo do line-up’u PROG IN PARK III dołączą kolejni artyści.

Bilety oraz dwudniowe karnety można zakupić na:
http://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://eventim.pl
https://progresja.com/events/