Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Amenra, Envy, Jo Quail w Krakowie

27 Wrz / 18:00 - 23:00

PLN
Amenra koncert kraków
Jedni z najważniejszych przedstawicieli sceny post-metalowej, Amenra, wystąpią we wrześniu przyszłego roku w krakowskim klubie Kwadrat! Towarzyszyć im będą Japończycy z Envy oraz wiolonczelistka Jo Quail. BILETOMAT – https://bit.ly/AMENRA_KRAKÓW_BILETOMAT GOING – https://bit.ly/AMENRA_KRAKÓW_GOING EMPIK – https://bit.ly/AMENRA_KRAKÓW_EMPIK EBILET – https://bit.ly/AMENRA_KRAKÓW_EBILET EVENTIM – https://bit.ly/AMENRA_KRAKÓW_EVENTIM Oświadczenie COVID-19 do pobrania Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody

AMENRA (Belgia / Relapse Records) – post metal, sludge, post hardcore

Amenra to bez wątpienia jeden z najważniejszych przedstawicieli sceny post-metalowej w ostatnich latach. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech funkcjonującego już od ponad dwóch dekad zespołu jest utożsamianie wszystkich jego płyt z mszą – każdy krążek przywoływać ma konkretny moment w czasie, utwory natomiast są momentami pełnymi bólu i zwątpienia. Belgowie są założycielami Church of Ra – kolektywu skupiającego artystów o podobnej wizji, w którego skład dodatkowo wchodzą m.in. Oathbraker czy The Black Heart Rebellion. Na początku października zespół poinformował o podpisaniu kontraktu z amerykańską wytwórnią Relapse Records, pod której to egidą ukaże się nowy album Amenry. Premiera wydawnictwa datowana jest na drugą połowę 2021 roku.

Facebook Amenra

ENVY (Japonia / Pelagic Records) – post hardcore, screamo

Envy to zespół założony w 1995 roku, który do momentu zawieszenia działalności w 2015 roku wydał 6 albumów, 5 epek oraz 7 splitów. W tym czasie grupa zaprezentowała się na dużych światowych festiwalach (Hellfest, Fuji Rock Festival, All Tomorrow’s Parties) oraz występowała u boku takich zespołów jak Converge, Explosions In The Sky, Isis czy Deafheaven. W 2017 Envy powrócili do aktywności koncertowej i poszerzyli swój skład o 3 nowych muzyków. 5 lutego tego roku ukazała się najnowsza płyta formacji, zatytułowana „The Fallen Crimson”.

Facebook Envy

JO QUAIL (Anglia / AdderStone Records) – muzyka klasyczna, muzyka eksperymentalna

Jo Quail to angielska kompozytorka, której muzyka to innowacyjne podejście do gry na wiolonczeli. Wśród swoich największych inspiracji wymienia prace takich artystów jak Barbara Hepworth, Arvo Pärt oraz zespół Tool. Swoją solową karierę rozpoczęła w 2010 roku i od tego czasu wydała 4 płyty. Ostatnia z nich, „Exsolve”, ukazała się w listopadzie 2018 roku nakładem należącej do Jo wytwórni, AdderStone Records.

Facebook Jo Quail

Wydarzenie na Facebooku

 

ZAGRAJĄ:

AMENRA

ENVY

JO QUIL

Szczegóły

Data:
27 Wrz
Czas:
18:00 - 23:00
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/472538490392923

Organizator

Winianry Bookings
Email:
winiarybooking@gmail.com
Strona internetowa:
https://winiarybookings.pl

Miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1
Kraków, 31-866 Polska
+ Google Map