Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Black River, Carnal, Fiasko w Krakowie

25 kw. 2019 / 20:00 - 23:00

PLN
Black River

Rock’n’rollowa supergrupa po kilkuletniej przerwie wraca do koncertowania! BLACK RIVER planują wydać nowym album w 2019 roku i z tej okazji ruszają w trasę, na której odwiedzą 25.04.2019 krakowski klub Zet Pe Te, 26.04.2019 poznański klub U Bazyla oraz 28.04.2019 warszawski klub Proxima.

 

BLACK RIVER – rock/metal/punk

BLACK RIVER to grupa, w skład której wchodzą muzycy znani z takich formacji jak BEHEMOTH, DIMMU BORGIR, ROOTWATER, GEISHA GONER, HUNTER, VESANIA, czy NEOLITHIC. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi wokalisty Maćka Taffa, BLACK RIVER wraca do aktywności wydawniczej i koncertowej. Po entuzjastycznie przyjętym debiucie „Black River” (2008) i wydanej rok później znakomitej płycie „Black’n’Roll” (2009), nadszedł wreszcie czas na kolejną odsłonę w postaci pełnometrażowego wydawnictwa i koncerty których zespół już nie może się doczekać. Od początku istnienia BLACK RIVER działa w niezmienionym składzie:

Maciej Taff – wokal
Piotr „Kay” Wtulich – gitara
Artur „Art” Kempa – gitara
Tomasz „Orion” Wróblewski – bass
Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusja

W listopadzie 2018, nakładem Mystic Production ukaże się na rynku trzy płytowy box zawierający całą dotychczasowa dyskografię BLACK RIVER pt.”Black Box”. Premiera trzeciej płyty BLACK RIVER o roboczym tytule “Black Punk” planowana jest na kwiecień 2019 roku.

 https://www.facebook.com/BlackRiver669/
 http://blackriver.pl/

 CARNAL – rock/metal

Zespół CARNAL istnieje od 1999 roku i jest doskonale znany sympatykom doom/death metalu.
Koncertował m.in. z takimi formacjami, jak Paradise Lost, Life Of Agony, Napalm Death, Behemoth, Diary of Dreams, Benediction, Nyia, Artrosis, Neolithic i In Flames.
W 2007 roku nakładem wytwórni Ars Mundi wydany został album Undefinable, przy którego produkcji pracowali Szymon Czech, Krzysztof Placzewski i Tomasz Zalewski. Płyta zebrała przychylne recenzje.
W sierpniu 2009 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Revolution Records na wydanie albumu Re-Creation, którego premiera odbyła się 25 września 2009 roku.

 https://www.facebook.com/Carnal/

 FIASKO – zagrożony gatunek

„FIASKO to eksperyment muzyczny powstały na zgliszczach metalowej formacji So I Scream, która po wydaniu dwóch płyt i zagraniu kilkudziesięciu koncertów, skonała na deskach stołecznej Progresji pod koniec 2010 roku. Po kilku latach muzycznej próżni, niedobitki z So I Scream, uzbrojeni w
nową sekcję rytmiczną, inne podejście do dźwięków oraz teksty po polsku, wracają dojrzalsi i bogatsi w życiowe doświadczenia (czytaj: starzy,cyniczni i zblazowani). Efektem tego powrotu jest wydany pod koniec 2017 roku, album pt. „Głupcy
Umierają” na który składa się 12 kompozycji oscylujących lirycznie w alkoholowo-depresyjnych klimatach klęski, upadku i porażki, przetykanych gdzieniegdzie gorzkim komentarzem społecznym. Muzycznie – to fuzja rocka, metalu i muzyki elektronicznej. Od debiutu na żywo w listopadzie 2016 roku, grupa zagrała kilkadziesiąt koncertów (m.in. z Corruption, Carnal, Leasheye, 4dots, ROSK, Tides From Nebula), wypuściła dwa teledyski i klika singli, a od jesieni 2017 promuje debiutancki album. Od początku 2019 roku, po przetasowaniach w składzie, FIASKO pracuje nad kolejnym materiałem.”

 https://www.facebook.com/fiaskopolo/

 

ZAGRAJĄ:

Black River
Carnal
FIASKO

Szczegóły

Data:
25 kw. 2019
Czas:
20:00 - 23:00
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/318557095406695/

Organizator

Winiary Bookings
Email:
winiarybooking@gmail.com
Strona internetowa:
https://winiarybookings.pl

Miejsce

ZET PE TE
Dolnych Młynów 10
Kraków, Małopolskie 31-124 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://web.facebook.com/zetpete.krk/