Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Deathstars w Warszawie

14 kw. / 18:30 - 23:00

PLN
Deathstars nowa data koncertu w Warszawie

esienna trasa grupy została przesunięta ze względów bezpieczeństwa.

Deathstars zaprezentuje się w warszawskim klubie Hydrozagadka w terminie 14 kwietnia 2022 roku. Z przyczyn niezależnych od zespołu oraz organizatorów, występ we Wrocławiu, zaplanowany na 22 września 2021 roku, został odwołany.

Wszystkie bilety zakupione na koncert w Warszawie będą ważne w nowym terminie wydarzenia! W związku z powyższymi zmianami, umożliwiliśmy już dokonywanie zwrotów i wymian wszystkich wejściówek w miejscu ich zakupu.

Bilety na koncert w Warszawie są nadal dostępne tutaj.

DEATHSTARS (Szwecja) gothic metal, industrial metal:

W świecie gotyckiego i industrialnego metalu nazwa Deathstars jest darzona wielkim kultem. Powstały w 2000 roku w malutkim Strömstad, a od lat rezydujący w Sztokholmie zespół, ciężko pracował na uznanie i status, które osiągnął po blisko dekadzie ciężkiej pracy. Główne siły napędowe kapeli to gitarzysta i klawiszowiec Emil „Nightmare Industries” Nödtveidt (młodszy brat legendarnego Jona, lidera Dissection) oraz wokalista Andreas „Whiplasher Bernadotte” Bergh. Oprócz nich w składzie są jeszcze: Jonas „Skinny Disco” Kangur (basista i wokalista), powracający do grupy po latach gitarzysta rytmiczny Eric „Cat Casino” Bäckman oraz perkusista Marcus „Nitro” Johansson (dołączył w 2019 roku).

Nazwa Deathstars zaczęła szybko docierać do coraz większego grona odbiorców na świecie po albumie „Night Electric Night” z 2009 roku. Znalazł się on w pierwszej dziesiątce notowań w Szwecji i bardzo podobał się również w Niemczech, gdzie połączenie metalu i gotyku zawsze miało mnóstwo oddanych fanów. Jeszcze więcej dobrego uczyniło Szwedom supportowanie jednych ze swoich największych idoli, Rammstein. Mieli okazję podziwiać ten zestaw także polscy fani.

Oficjalna strona Deathstars

Facebook Deathstars

 

ZAGRAJĄ:

DEATHSTARS (Szwecja) gothic metal, industrial metal

Szczegóły

Data:
14 kw.
Czas:
18:30 - 23:00
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/589678175213534/

Organizator

Knock Out Productions
Email:
info@knockoutprod.net
Strona internetowa:
https://www.knockoutprod.net/pl

Miejsce

Klyb Hydrozagadka
11 Listopada 22
Warszawa, Mazowieckie 03-436 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.hydrozagadka.com