Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dola, Ugory, 4Dots w Warszawie

10 wrz 2021 / 19:00 - 23:30

PLN
Dola, Ugory, 4Dots koncert Warszawa
Deerhunter Booking i klub Hydrozagadka serdecznie zapraszaja na koncert zespolu Dola, autorow jednego z najbardziej obiecujacych debiutow plytowych ostatnich lat w Polsce. Wystep muzykow poprzedzi koncert innej znakomitej formacji, Ugory.
 

Dola [Polska] [Psychedelic Doom Metal// Black Metal// Ritual Ambient]

 
Powstały w 2018 roku zespół składa się z trzech muzyków z różnych części Polski. Psychodeliczny doom metal, gitara akustyczna, blast beat i przesterowany bas topią się w tyglu przepełnionym prymitywnym obłędem, apatycznym smutkiem, nostalgią dziecka i strachem godnym naszych czasów. „(…) debiutancki materiał Dola to jedno z ciekawszych nowych zjawisk, jakie przejdą wam koło uszu w 2020 roku. To psychotyczna mieszanka drone/doom metalu, postrocka, popromiennej mutacji black metalu i muzyki projektów, które założył Stephen O’Malley i nawet on o nich zapomniał. (…)” – tak pisał Noise Magazine w dniu premiery debiutanckiego albumu Doli. Tymczasem kolejna płyta zespołu nadchodzi już wielkimi krokami – warszawski koncert będzie jednym z przystanków trasy promującej drugie wydawnictwo Doli.
 

UGORY [Poznan] [Sludge // Noise rock// Post rock]

 
Kolektyw z Poznania, który jako główny punkt obserwacji obrał polską wieś oraz występujące w niej patologie, zwyczaje, codzienne życie oraz pracę. Nagrali 8 albumów i epek, utwór do Cyberpunk 2077 oraz split z Soil Troth, a w przygotowaniu znajduje się ich nowy materiał. Na scenie występują w różnych konfiguracjach (trio-oktet), a koncertom często towarzyszą rekwizyty i wizualizacje autorstwa Tomka Rolniaka i Karoliny Karpowicz.
 

[::] [Warszawa, Polska] [psychedelic // post // ambient metal]

 
Trio znane również jako 4dots. Ich muzyka to instrumentalna mieszanka ciężaru, metalowego ambientu i transu. [::] zamykają swoje dźwiękowe wypowiedzi w 8-15minutowych kompozycjach, które w swojej rozpiętości zawierają kilka wyznaczników różnych gatunków muzycznych, przy czym żadnego klasycznego. W końcówce 2019 r. światło dzienne ujrzał kolejny krążek grupy pt. „XIXIX”, który znalazł się w podsumowaniu 100 najlepszych płyt tamtego roku wg soundrive.pl.
Zespół obecnie pracuje nad trzecim albumem, z którego fragmenty najpewniej będzie można usłyszeć w Hydrozagadce. Na żywo [::] tworzy potężny monolit, od pierwszej do ostatniej nuty. Przygotujcie się na niezłego tripa.
 

ZAGRAJĄ:

Dola,

Ugory,

4Dots

Szczegóły

Data:
10 wrz 2021
Czas:
19:00 - 23:30
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/546510136359291/

Organizator

Deerhunter Booking
Email:
deerhunterbooking@gmail.com?__xts__=
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/pg/deerhunterbooking/

Miejsce

Klyb Hydrozagadka
11 Listopada 22
Warszawa, Mazowieckie 03-436 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.hydrozagadka.com