Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Estoner, Kannabinõid, SandWitch w Warszawie

19 wrz 2019 / 19:00 - 23:00

PLN
ESTONEr

Klubokawiarnia Chmury i Deerhunter Booking na wieczór w stonerowo – doomowym sosie. Zagrają dwie znakomite formacje z Estonii oraz warszawski SandWitch.

ESTONER [Estonia] [experimental / doom metal/ psychedelic sludge]

Estoner jest grupą stonerową założoną w 2009 roku w Tallinie. Ich muzyka to znakomite połączenie doom metalowych riffów, stonerowej energii i elementu psychodelii. Na warszawskim koncercie będą promowali swoje najnowsze wydawnictwo, dobrze przyjęty album Tahm z 2019 roku.

Kannabinõid [Estonia] [Stoner / Doom metal]

Kannabinõid jest kolejną znakomitą formacją z Tallina uformowaną w 2009 roku. Ich utwory są bardzo długie, muzyką wprowadzają w niezwykły trans, który doceniają miłośnicy takich dźwięków. To będzie ich pierwszy występ w Warszawie.

SandWitch [Warszawa, Polska] [Stoner rock/ Desert rock]

Trio z Warszawy to energetyczna hybryda spowita dymną mieszanką pobudzającej Sativy i relaksującej Indiki. Roślinne, stonerowe riffy, porywające do tańca rockandrollowe melodie odmiany hippisowskiej, echa deszczowego Seattle, funk pod rękę z blusem, gitarowy luz, szczypta kosmosu – DZIEJE SIĘ! Ekipa jest świeżo po wydaniu debiutanckiej EPki „SandWitch EP” nagranej live, zmiksowanej i wyprodukowanej w Kongo Studio. Przyjemny klimat i wyraźnie ziołowy aromat salki prób są tutaj wyraźnie wyczuwalne. Warto sprawdzić koncertowo, bo tak kreatywnych i interesujących ekip na polskiej, a nawet światowej scenie jest niewiele.

 

ZAGRAJĄ:

Estoner,

Kannabinõid,

SandWitch

Szczegóły

Data:
19 wrz 2019
Czas:
19:00 - 23:00
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/596854994138293/

Organizator

Deerhunter Booking
Email:
deerhunterbooking@gmail.com?__xts__=
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/pg/deerhunterbooking/

Miejsce

Klub Chmury
11 Listopada 22
Warszawa, Mazowieckie 03-436 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://web.facebook.com/kawiarniachmury/