Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Heilung, Lili Refrain w Krakowie

02 lis 2022 / 17:00 - 23:30

Heilung, Lili Refrain - koncert, Kraków 2022

KONCERT WYPRZEDANY / SOLD OUT

Na koncert zapraszamy 2 listopada do Centrum Kongresowego ICE Kraków!

Słowo „heilung” oznacza po niemiecku „wyleczenie” lub „uzdrowienie”, a muzyka grupy, która nosi tę nazwę zdecydowanie posiada wartości terapeutyczne. Eksperymentalny mroczny folk, który wykonują artyści tego kolektywu rozbudza wyobraźnię oraz zabiera w podróż w czasie.

Heilung gościł w Polsce m.in. podczas tegorocznej edycji Mystic Festival w Gdańsku, a tym razem wystąpi w Krakowie, by promować płytę „Drif”, która ukaże się 19 sierpnia nakładem wytwórni Season Of Mist.

Gościem specjalnym całej europejskiej trasy Heilung będzie Lili Refrain – włoska gitarzystka, kompozytorka i performerka. Bilety tutaj 

HEILUNG

(Dania/Niemcy/Norwegia) pagan folk, eksperymentalny folk:

Kai Uwe Faust, Christopher Juul i Maria Franz, którzy są głównymi postaciami powstałego w 2014 roku tria, natchnienia szukają w czasach średniowiecza oraz szeroko pojętej kulturze nordyckiej. Zespół Heilung zwrócił na siebie uwagę dość szybko, bo z ich grania przebija szczerość, pasja oraz znajomość czasów sprzed stuleci. Nic dziwnego, że na muzykę grupy uwagę zwrócili twórcy serialu „Wikingowie” i wykorzystali jej fragment w przebojowej serii. Heilung gościł już w Polsce i zostawił po sobie wielkie wrażenie występem z pogranicza imponującego wizualnie performance’u i dawnego pogańskiego rytuału.

FACEBOOK

 

LILI REFRAIN

(Włochy) eksperymentalny folk, psychedelic rock:

W metalu i sąsiednich nurtach mamy miejsce na posępne pieśni o przemijaniu, rycerskie tokowanie w stalowej zbroi, świat stojący w płomieniach i wiele innych rzeczy. Lili Refrain zakręca w jeszcze inny kierunek, bo gdy z naszej cywilizacji pozostają jedynie zgliszcza, ona wychodzi i śpiewa wszystko, co podpowiada jej serce. Tegoroczna “Mana” ukazuje rozwój artystki, a psychodeliczno-ambientowe rozlewiska zapowiadają serię kolejnych kataklizmów. Jeśli żegnać się ze wszystkim, to tylko tak.

FACEBOOK

 

Zagrają:

HEILUNG,

Lili Refrain

 

 

Szczegóły

Data:
02 lis 2022
Czas:
17:00 - 23:30
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/508354254376980/

Organizator

Knock Out Productions
Email:
info@knockoutprod.net
Strona internetowa:
https://www.knockoutprod.net/pl

Miejsce

ICE Kraków Congress Center
Marii Konopnickiej 17
Kraków, Małopolskie 30-302 Polska
+ Google Map
Telefon:
12 354 23 00